Daily Archives: 10.11.2017

прев

Прев’ю. Останній тур перед зимовою перервою.

За регламентом змагань ДЮФЛу перед зимовою перервою команди грають перше коло плюс два тури другого кола. Так склався календар ігор, що починали ми з “Динамо”, “Шахтарем” та “Дніпром”, ними і завершуємо.
Чи варто сподіватись на очки у Дніпрі та домашніх матчах з “Шахтарем”?
Напевно, щансів не багато, але наші команди неодноразово демонстрували свої бійцівські якості та витягували найважчі матчі. Та й прогнозувати футбольні результати – справа не вдячна.
Тож, в суботу пообіді вже дізнаємось, як воно буде, а поки розглянемо, що очікує на кожен колектив.

“ДЮСШ-15″ – “Шахтар”. U-14. Якубовського, 7а. Початок о 14-00.
“Шахтар” впевнено очолює групу, втративши лише 4 очки у 9 матчах. За зіграні тури команда забила 41 раз – це більше 4 м’ячів щогри, а пропустила лише 4.
Як протистояти лідеру суперники поки не придумали, можливо це вдасться нашим хлопцям?
Для цього їм точнотреба буде завтра зіграти на максимумі своїх можливостей.
Приходь подтримати хлопців завтра о 14-00 на Якубовського, 7а.

“Дніпро” – “ДЮСШ-15″. U-15.
Найважче у змаганнях поки команді Віталія Миколайовича. Лише 2 очки за 9 турів. При цьому були матчі, в яких зобов’язані були перемагати, але чомусь не щастило. Звичайно, від виїзду до Дніпра не можна очікувати перемоги, але сподіватися на очки можна. Тим паче, що “Дніпро” U-15 зірок з неба не хапає і наразі розташувався на сьомому місці з 10 очками. Початок гри о 14-00.

“ДЮСШ-15″ – “Шахтар”. U-16. Якубовського, 7а. Початок о 12-00.
Традиційно “Шахтар” багато забиває, мало пропускає та майже не втрачає очок. Як результат, перша сходинка у таблиці та впевнена хода до фінальної частини змагань.
Команда Дмитра Юрійовича – це той випадок, коли футбол буде завжди цікавим.А з хорошою грою приходить і результат.
Очікувати перемоги над безумовним лідером була б занадто самовпевнено, але показати хороший футбол і нав’язати лідеру боротьбу абсолютно можливо.
Третя сходинка ще й мотивує набирати бали проти всіх, тому очікуємо хороше протистояння.
Приходь підтримати команду в суботу на Якубовського, 7а о 12-00.

“Дніпро” – “ДЮСШ-15″. U-17.
“Дніпро” U-17 знаходиться в лідируючій групі чемпіонату, але регулярно втрачає очки. Команду Анатолія Васильовича очікує дуже складна гра, але наш колектив U-17 відомий своєю непоступливістю та характером. Що хлопці і показали в минулому турі у матчі з “Динамо”. Якщо Анатолій Васильович налаштує хлопців на справжню чоловічу боротьбу, то будуть шанси на позитивний результат.
Останній тур перед зимовою перервою, чому б не зіграти свій найкращий матч?

Фоторепортаж “ДЮСШ-15″ – “Динамо”. 2-4. U-17

Програли 2-4, але ж були за крок до сенсаційної нічиєї. Як билася команда Анатолія Васильовича з “Динамо” дивись у повному фоторепортажі на нашій сторінці в Facebook .