Daily Archives: 17.11.2017

3A4CA773-89E0-43EB-8685-C30955DCDA4F

Наша гордість – Олександр Волков!

Сьогодні у щотижневій рубриці «Гордість ДЮСШ-15» ще один вихованець заслуженого тренера України – Пасєки Олександра Миколайовича.
Олександр народився 7 лютого 1989 року у Києві. Швидкому та технічному півзахисникові пророкували яскраве футбольне майбутнє з раннього дитинства. Талант Олександра вагомо виділявся серед однолітків і в 15 років його запрошують у «Динамо». Там хлопець весь час знаходиться на провідних ролях і у 17 років одним із перших потрапляє у «Динамо-3».
Паралельно його вносять до заявки першого складу, але дебютувати там йому так і не вдалось.
За рік Олександр провів 18 матчів у «Динамо-3» і перейшов до команди «Миколаїв».
Зігравши за клуб 11 матчів і один раз відзначившись, наступний сезон талановитий півзахисник починає у луганській «Зорі». Але постійні травми дозволили гравцю лише 5 разів з’явитися в основі за 2 сезони.
Олександру було лише 22, але здавалося, що кар’єру буде важко реанімувати. В такому віці більшість гравців лише починають свій шлях.
Наступні три роки він провів у складі донецького «Олімпіку», де всі впізнали того швидкого та обдарованого футболіста, яким його вперше помітили в дитячому футболі. Він регулярно грав, багато віддавав та забивав.
У 2014 Волков починає грати за білоруську «Білшину», але за сезон повертається в Україну до ФК «Полтави».
Лише 9 матчів без забитих м’ячів у 2015.
Треба було щось змінювати і Олександр повертається до клубу, де він зіграв свої найкращі матчі. Але за 2016 рік у «Олімпіку» він зіграв лише 3 матчі.
Гравцеві було 27 років, ще можна грати і грати, але щось не виходить.
Він приймає рішення приєднатися до чернігівської «Десни», де зараз демонструє свій найкращий футбол і регулярно грає.
Зараз йому лише 28 і, здається, його потенціал ще не розкрито до кінця.
Час, а головне можливості на це є, тож спостерігайте за талановитим вихованцем Пасєки Олександра Миколайовича щотуру у Першій лізі Чемпіонату України.