Daily Archives: 25.12.2017

_Динамік_ - _ДЮСШ-15_ (3)

“Кубок Голосієво”

Перед заключним туром усі команди зберігають теоретичні шанси на перемогу, як буде на практиці дізнаємось вже завтра.
“ДЮСШ-15″ зустрічається з “Зіркою”, а “Локомотив” з “Динаміком”. Матчі починаються об 11-00.
Приходь підтримати команди на Якубовського, 7а.

_Динамік_ - _ДЮСШ-15_ (1)

“Кубок Голосієво”. 2 тур.

Поки “Динамік” та “ДЮСШ-15″ знову синхронно втратили очки і “Зірка” цим змогла скористатись. Перемігши “Локомотив” з рахунком 2-0, вони очолили турнірну таблицю турніру.
Щоб перемогти у змаганнях “Зірці” необхідно не програти, а “ДЮСШ-15″ влаштує лише перемога!

_Динамік_ - _ДЮСШ-15_

“Кубок Голосієво”. 2 тур.

Поки лише нічиї. Сьогодні з рахунком 3-3 завершився матч другого туру “Динамік” – “ДЮСШ-15″. Щоправда, з точки зору боротьби за перемогу в турнірі мало що змінилося. В останньому турі необхідно обігрувати “Зірку”, щоб стати першими і отримати кубок.