Daily Archives: 01.03.2018

111_dynamo.kiev.ua_10

Гордість “ДЮСШ-15″ – Василь Прийма.

Василь, напевно, найбільш відомий випускник нашої школи 1991 року народження.
Про перехід Прийми з донецького “Металургу” до італійського “Торіно” говорила уся футбольна Україна.

До столичної школи талановитий гравець потрапив у 11 років. Вперше помітив та одразу ж привіз юнака до Києва теперішній тренер “ДЮСШ-15″ U-16 Гусін Леонід Володимирович.
Ось так випадок та тренерський талант Леоніда Володимировича допомогли Приймі залишити рідний Новояворівськ та почати рух у напрямку футбольних вершин.
В Києві Василь потрапив до команди Канавського Руслана Михайловича, де, до слова, займались талановиті Деребчинський, Циркуненко, Солдат та багато інших.
Прийма виділявся фізичними даними, неймовірним бажанням та непоступливістю. Зважаючи на сильні сторони він зайняв місце в опорній зоні команди Руслана Михайловича.
“ДЮСШ-15″ щосезону змагалася за найвищі позиції, а Прийма був лідером тієї команди.
Ще за пів року до випуску юнак підписав професійний контракт з донецьким “Металургом” та залишив стіни “ДЮСШ-15″.
Не пройшло і пів року, як Василь дебютував за перший склад “Металургу”. З того часу і до 2015 року Василь Прийма провів 123 матчі за донецький клуб та відзначився 4 м’ ячами у ворота суперніків.
Пам’ятаєте неймовірний гол майже з центру поля у виконанні захисника?
У 2015 році відбувся трансфер, про який заговорила вся країна. Прийма став гравцем італійського “Торіно”.
Травми та зміна тренера так і не дали можливості Василеві дебютувати в команді, що змагалась за зону єврокубків.
У 2016 він приєднався до ще одного італійського колективу – “Фрозіноне”, де став постыйним гравцем основи та навіть відзначився забитим голом. Але команда вилетіла до серії Б і Прийма повернувся на батьківщину.
Зараз талановитий захисник виступає за луганську “Зорю”, але постійні травми так і не дають йому можливості заявити про себе на повну.
Сподіваємось, що пошкодження та травми нарешті облишать його і в збірній Україні з’ явиться ще один висококласний захисник – Василь Прийма.