Daily Archives: 13.04.2018

Прев’ю. Чемпіонат ДЮФЛУ. Весняна частина.
Завтра стартує найпрестижніше змагання для дитячо-юнацьких футбольних команд України.
Цікаво, що залишилось зіграти лише 7 турів, і можна сказати, що завтра починається розв’ язка чемпіонатів.

“Металург” (Запоріжжя) – “ДЮСШ-15″ (Київ). U-14.
Після 11 турів команда Олексія Володимировича і Андрія Андрійовича займає 8 місце, нижче за них саме “Металург”, а також “УФК” (Харків). Важко прогнозувати, як буде матч, але щоб зачепитись за середину турнірки необхідно перемагати.
Матч відбудеться от 12-00 у Запоріжжі.

“ДЮСШ-15″ – “Шахтар” (Донецьк). U-15.
Мало хто захоче починати з матчу з беззаперечним лідером, але битись потрібно і чому б не створити сенсацію? Чекаємо від команди Віталія Миколайовича справжнього характеру та самовіддачі! Матч відбудеться о 12:00 на вул. Якубовського, 7а.

“Металург” (Запоріжжя) – “ДЮСШ-15″ (Київ). U-16.
Напевно, матч туру в усіх 4-ох зонах. Боротьба настільки напружена, що 7 команда відстає від 3 лише на 3 очки. Кожна помилка може стати фатальною, тож на команду Дмитра Юрійовича очікує надважкий виїзд. Для досягнення найбільшої мети – виходу в фінальну частину – необхідно зробити надзусилля, але ми бачили нічию з “Шахтарем” та багато інших яскравих перемог нашої команди U-16. Цій команді багато чого під силу. Матч відбудеться о 14:00 в Запоріжжі.

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “Шахтар” (Донецьк). U-17.
Починати команді Анатолія Васильовича, напевно, з найважчого суперника – Донецького “Шахтаря”, але ми знаємо про міцний характер хлопців і про те, що більш за все вони хочуть дати бій. Щодо турнірного розташування, то “ДЮСШ-15″ U-17 займає 5-те місце, а від останнього команду відділяє лише 3 очки, тому цікаві матчі нас очікують щотуру. Приходьте підтримати “ДЮСШ-15″ U-17 завтра о 14:00 на вул. Якубовського, 7а.