Daily Archives: 17.04.2018

Прев’ ю. Чемпіонат ДЮФЛУ серед команд U-14, U-16 та U-19.

Зазвичай в середу свої матчі чемпіонату України грає лише команда U-19. На цьому тижні такрж зіграють команди Олексія Володимировича та Дмитра Юрійовича.

“ДЮСШ-15″ (Київ) – Атлетік (Одеса). U-19.
Після прикрої нічиєї з “Чайкою” відставання від “Колоса” сягнуло 2 очок і права на помилку не залишилось. А от “Атлетік” в другій частині чемпіонату приємно дивує. Аутсайдер першої частини чемпіонату вибрався з підвалин турнірки і регулярно набирає очки. В минулому турі команда з Одеси перемогла “Локомотив” та підібралася до групи середняків чемпіонату.
Сподіваємось, що впевнену ходу “Атлетіка” зуміють спинити наші футболісти, а також вболіватимемо за “Чайку”, що приймає “Оболонь-Бровар” і “Локомотив”, що гратиме в гостях у “Колоса”.
Наш матч відбудеться о 12-00 на Якубовського, 7а.

“Дніпро” (Дніпро) – “ДЮСШ-15″ (Київ). U-16.
Якщо минулий матч з “Металургом” був важливим, то очки в завтрішньомунеобхідні життєво. “Дніпро” зараз на третьому місці і випереджає нас на 1 очко (ми на четвертому), стільки ж очкок, як і в нас має “Металург”, “Чорноморець” відстає на 3, а “Металіст” – на 4.
Кожна поразка для будь-якої з цих команд може стати фатальною у боротьбі за третє місце. Від цього ще цікавіше!
Вже в суботу вдома з “Чорноморцем”, а той самий “Металург” гратиме з “Динамо” в гостях, де набрати очки майже неможливо.
Одне можна точно сказати: третє місце у цій групі – майже подвиг. Сподіваємось, що завтрішня гра на крок наблизить нас до нього!

“Дніпро” (Дніпро) – “ДЮСШ-15″ (Київ). U-14.
У змаганні команд U-14 є 4 фаворити та “Дніпро”, що зберыгаэ шанси зачепитися за перші три позиції. Для цього в домашньому матчі їм необхідно перемагати. Ми ж ведемо боротьбу за вихід з небезпечної зони.
Відібрати очки у команди, що змагається за першу трійку на її полі було б приємною сенсацією та безперечно додало б хлопцям впевненості у своїх силах.
Бажаємо вам успіху!