Daily Archives: 20.04.2018

13 тур. Чемпоінат України. Прев’ ю.

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “Чорноморець” (Одеса). U-14.
Щоб вибиратися з підвалин таблиці команді Олексія Володимировича та Андрія Андрійовича все ще необхідно перемагати. Будь-яка перемога одразу ж поліпшить становище нашої команди. Зрозуміло, що перемагати надвмотивований “Чорноморець” – завдання майже героїчне, але в домашніх стінах треба давати бій.
Матч відбудеться в субботу о 14-00 на Якубовського, 7а.

“Металіст” (Харків) – “ДЮСШ-15 (Київ). U-15.
Ми знаємо, як хлопці прагнуть реабілітуватися після поразки від “Шахтаря” і “Металіст” саме той суперник, з яким це можна зробити. Харківська команда знаходиться на третій сходинці знизу.
Бажаємо хлопцям вдалої гри та зароблених очок.
Матч розпочнеться в суботу о 14-00

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “Чорноморець” (Одеса). U-16.
Для нашої команди U-16 кожна зустріч, як фінал. Коли п’ ять команд одночасно претендують на третю сходинку, кожна помилка дуже дорого коштує. За минулий тиждень команда Дмитра Юрійовича зуміла привезти з двох виїздів лише одне очко і тепер будь-що намагатимуться перемогти. Тим паче, що нас і одеситів розділяє лише 3 очки.
Приходь підтримати команду в суботу о 12-00 на Якубовського, 7а.

“Металіст” (Харків) – “ДЮСШ-15″ (Київ). U-17.
Після немовірного матчу з “Шахтарем” від команди Анатолія Васильовича багато хто очікує перемоги. Але не дивлячись на те, що “Металіст” остання команда чемпіонату, від нас їх відділяє лише 3 очки. Очікуємо надважку виїздну гру і бажаємо нашим хлопцям з U-17 показати такий самий футбол, як з “Шахтарем”.
Матч відбудеться в Харкові о 12-00.