Daily Archives: 09.10.2018

Прев’ю 5 туру Чемпіонату України серед команд U-19.

Після чотирьох зіграних турів можна зробити перші висновки про розподіл сил у сезоні 2018-2019.
Наразі маємо два явних фаворити, які не лише не втрачають очок, а й пропустили на двох лише один м’яч!
Далі йдуть 6 середняків, а за ними 4 команди, які набрали не більше одного очка за чотири тури.
Звичайно, ще купа матчів, та схоже, що “Колос” та “Любомир” цього року з найвищими амбіціями.
Саме тому завтрішній матч між “Любомиром” та “ДЮСШ-15″ може дати відповіді на багато питань.
Найголовніше з них – “чи конкурентні ми цього сезону?”
“Любомир” – “ДЮСШ-15″. 11-00. Якубовського, 7а (Домашнє поле ДЮСШ-15)

“Фк ім. Льва Яшина” прийматиме “Колос” і щоб не опинитися серед аутсайдерів має набирати очки. Та “Колос” навіть не пропускав цього сезону ще!

“Оболонь-Бровар” необхідно перемогти “Атлетік” на виїзді, а “Чемпіону” вдома “Зміну-Оболонь”, щоб продовжувати гонку лідерів.

“Локомотив” (Київ) зіграє з “АРЗ” (Біла Церква), а “ВОДЮСШ (Вінниця) з “Поліссям” (Житомир).