Daily Archives: 19.10.2018

Прев'ю. 7 тур ДЮФЛУ

Прев’ю 7 туру ДЮФЛУ.

U-17 повертається в гонку, U-16 спробує відібрати очки вдома у “Дніпра”, а на U-15 та U-14 чекає складний виїзд до Запоріжжя.

“ДЮСШ-15″ – “Дніпро”. U-17.
Тут буде бій!
По причині наднасиченого графіка команда Дмитра Юрійовича останні матчі провела зі скрипом, втративши очки і в ДЮФЛУ, і в чемпіонаті Києва. Далі була більш, ніж у два тижні і хочеться сподіватись, що завтра ми побачимо свіжу та динамічну команду.
Суперник, тим паче, дуже не простий.
“Дніпро” займає другу сходинку після “Динамо”, хоча і зіграв на одну гру більше за конкурентів.
Впевнені, що вдалий результат з дніпрянами зможе повернути команду в колію і почне нову переможну серію для “ДЮСШ-15″ U-17.
Матч відбудеться 20.10 о 14-00 на домашньому стадіоні “ДЮСШ-15″.

“ДЮСШ-15″ – “Дніпро”. U-16.
Команда Віталія Миколайовича за картинкою гри досить не погано почала цьогорічні змагання. Та й пропускати стала менше, ніж в минулому сезоні, але майже не забиває, як результат одне набране очко за п’ять турів.
Здається, що перша ж перемога може повністю змінити стан команди.
“Дніпро” – сильна команда, яка претендує на четвірку, але віримо, що правильне налаштування і домашнє поле допоможуть “ДЮСШ-15″ U-16 досягти прийнятного результату.
Гра відбудеться 20.10 о 12-00 на Якубовського, 7а.

“Металург” – “ДЮСШ-15″. U-15.
Дуже важко поки виступає команда Олексія Володимировича. Без очок та забитих м’ячів за шість турів.
Надію на очки вселяє те, що у “Металурга” лише чотири очки за шість турів.
Час хлопцям зібратись і дати бій. С середняком таблиці зробити це більш ніж реально.
Гра відбудеться у неділю, 21.10 у Запоріжжі.

“Металург” – “ДЮСШ-15″. U-14.
Дуже складно буде команді Олександра Івановича у Запоріжжі. “Металург” іде в трійці, втративши лише шість очок.
Але за самовіддачею та боротьбою “ДЮСШ-15″ U-14 не поступилося в жодному матчі. Технічні або позиційні помилки призводять до поразок, але зазвичай дві третини матчу хлопці нічим не поступаються супернику.
Як буде в Запоріжжі побачимо в неділю, але ця команда здатна на сенсацію.
Гра відбудеться 21.10 у Запоріжжі.