Monthly Archives: Декабрь 2018

Георгій Єрмаков – кращий гравець Києва у 2018 році!

Серед усіх гравців, що брали участь у чемпіонаті міста, саме Георгія визнали кращим.
Це високе досягення, яке лише підтверджує прекрасний рівень гри, який щоматчу демонстрував наш воротар.
У трійку кращих тренерів також потрапив Макуха Дмитро Юрійович!

24185132.900262.1738

15 лютого відзначалася 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану, де війна тривала більше 9 років.

Участь у ній взяли 160 тис. 375 українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.
Ми шануємо мужність та військові звитяги воїнів, бойовий гарт яких, як ніколи, потрібен в цей час Україні, бо люди обпалені війною особливо гостро відчувають важливість захисту своєї країни та нації від загарбників.
Ми схиляємо голови та зберігаємо у пам’яті героїв, які загинули в Афганістані.

ЧЭАС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Цього дня в України традиційно відзначається річниця з Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.
Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії. Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!
Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції, бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, терпіння, щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей і держави! Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Огляд матчу між “ДЮСШ-15″ U-8 та “FootballKids” U-8.

Продовжуємо розповідати про “ДЮСШ-15″ U-8 і вчора побували на їх матчі проти FootballKids.
Навіть не очікували, що футбол у виконанні семирічних хлопчаків може бути таким цікавим та змістовним. Розумні рішення, загострюючі передачі та прекрасні обіграші.
Отримали купу задоволення, тепер спробуйте і ви!

Миколюк Іван Павлович – головний тренер “ДЮСШ-15″ U-7.

Які плани в команди на сезон, чи є хлопці, які виділяються такому юному віці та на що звертають увагу у тренувальному процесі у коментарі головного тренера “ДЮСШ-15″ U-7 – Миколюка Івана Павловича.

Привіт, друзі. Сьогодні ми розповімо вам про наших партнерів – дитячу футбольну школу для дошкільнят Старт Кідс, де займаються діти віком від 2,5 до 7 років.

FC Start Kids був організований і сформований одним з тренерів КДЮСШ -15 (U-13) Колодяжним Андрієм. Виходячи з того, що набір в ДЮСШ проводяться з 6-7 років, а нові тенденції розвитку дитини кажуть про те, що розвивати рухливість та спритність у малюків потрібно починати якомога раніше, виникла ідея про створення такого футбольного клубу.
Розповімо вам трохи про Fc Start Kids:
Знаходиться школа в 5 хвилинах їзди від тренувально-спортивної бази КДЮСШ-15 у напрямку метро Васильківська, за адресою ЖК Park Land, вул. Практична 1
Займаються в школі як і хлопчики так і дівчатка від 2,5 і до 7 років. Групи формуються за віком і індивідуальними здібностями, максимально до 8 осіб. На тренуваннях присутні два тренера педагога, які за допомогою рухливих ігор розвивають спритність та координацію у маленьких спортсменів. Цікаві завдання сприяють розвитку мислення, а також виховують дисципліну у дітей. Тут дітки освоюють і перші навички техніки володіння м’ячем.
Основна програма складається з 9-го місячного курсу навчання. По завершенню навчання діти у віці 6-7 років за рекомендаціями тренерів переходять на навчання в КДЮСШ-15 на подальше навчання гри в футбол. Як показують багатолітні спостереження, діти які починають займатися спортом в дошкільному віці мають перевагу над своїми однолітками в більш свідомому віці, так як своєчасно були закладені рухові і координаційні навички.

Так само крім футболу в клубі функціонує “дитячий садок Start Kids” 4-ох годинного перебування, де малюки освоюють:
- Грамоту і математику
- Розвивають логіку і уважність
- моторика і мислення
- Грають в рухливі ігри

Набір в дитячий садок і тренування з футболу проводяться за попередніми записом. Приводьте своїх малюків на заняття і будьте впевнені, що вони в надійних руках.
Тел. 093 235 90 30 ; 067 854 90 30
Facebook.com/ fcstartkids instagram.com/fc.startkids www.startkids.com.ua