Daily Archives: 06.09.2019

viber image2

Перший тур ДЮФЛУ. Прев’ю.

Вже завтра розпочнеться те, заради чого футболісти проходили збори, брали участь у турнірах та більшу частину літа провели тренуючись. Чемпіонат України повертається!
Зовсім скоро ми розкажемо про завдання на сезон для кожної команди та клубу загалом, покажемо цьогорічних суперників, а поки про перший тур і команду, яка протистоятиме усім чотирьом віковим категоріям у першому турі. Це – “КОДЮСШ-Арсенал” Щасливе.
“ДЮСШ-15″ – “КОДЮСШ-Арсенал”. U-14
Дебют для команди Ральченка Володимира Івановича та Циркуненка Павла Олександровича.
Важко щось прогнозувати. Дуже велику роль зіграє емоційний стан хлопців та те, хто першим заб’є.
Сподіваємось, що наші хлопці швидко впораються з хвилюванням та покажуть хорошу гру, адже за відгуками команда знаходиться в хорошому ігровому та емоціному стані.
Гра відбудеться на домашньому стадіоні о 14-00.
“КОДЮСШ-Арсенал” – “ДЮСШ-15″. U-15
Наймолодший колектив команди-суперниці минулого року набрав 11 очок, зайнявши передостаннє місце у першій групі та пропустив 54 м’ячі за 18 турів. Тепер ця команда гратиме у віковій категорії U-15 і завтра протистоятиме команді Гнатенка Олександра Івановича та Колодяжного Андрія Васильовича. Гра відбудеться о 14-00 у Щасливому.
До слова, наша команда у минулому сезоні набрала 12 очок, пропустивши на 9 м’ячів менше за завтрішнього суперника.
“ДЮСШ-15″ – “КОДЮСШ-Арсенал”. U-16
Команда Олексія Володимировича та Андрія Андрійовича в минулому сезоні зайняла останнє місце, але саме в останніх турах здобула перемогу і показала непогану гру. “КОДЮСШ-Арсенал” в свою чергу зайняли передостаннє, але набравши 19 очок напротивагу нашим 5 очкам.
Сподіваємось, команда продуктивно провела збори і готова почати з перемоги в домашніх стінах. Матч відбудеться на домашньому стадіоні в суботу о 12-00.
“КОДЮСШ-Арсенал” – “ДЮСШ-15″. U-17
З чотирьох вікових категорій суперника саме ця вважається найсильнішою. Минулого року вони зайняли третє місце в групі, отримавши шанс зіграти у плей-офф. Команда Віталія Миколайовича зайняла передостаннє місце, в деяких матчах демоструючи зрілу та цікаву гру. Тепер головне – це стабільність. Якщо хлопці зможуть витримати рівень найкращих матчів протягом сезону, претендуватимуть на четвірку.