Daily Archives: 11.10.2019

F488A5BF-D660-451B-BFCC-2EBC1EA15E8C

ДЮФЛУ 6 тур. Прев’ю.

“ДЮСШ-15″ U-14 – “ДЮСШ-26″ U-14
Команда Володимира Івановича та Павла Олександровича демонструє цікавий футбол, але дуже нестабільний. Ніби і сім очок в п’яти матчах непоганий показник, але втрачені очки були справжньою прикрістю.
“ДЮСШ-26″ – беззаперечний лідер змагань U-14. За п’ять турів команда чотири рази перемогла і лише раз зіграла в нічию. Якщо наші хлопці сподіваються на четвірку лідерів, то вдома необхідно щонайменше – грати в нічию.
Гра відбудеться на базі “ДЮСШ-15″ о 14-00.

“КДЮСШ “Чемпіон” U-15 – “ДЮСШ-15″ U-15
Лише на перемогу необхідно налаштовуватись підопічним Олександра Івановича та Андрія Васильовича.
“КДЮСШ “Чемпіон” займає останню позицію, набравши одне очко за п’ять турів. В “ДЮСШ-15″ U-15 – дванадцять очок і друга сходинка.
Якщо наші хлопці налаштовані на четвірку, то в таких протистояннях очки втрачати не можна.
Характер у наших хлопців залізний. Важливо завтра продемонструвати його, тоді проблем на має бути.
Гра відбудеться за адресою: вул. Архітектора Вербицького, 23а.

“ДЮСШ-15″ U-16 – “ДЮСШ-26″ U-16
В цьому сезоні команда Олексія Володимировича та Андрія Андрійовича виступає набагато впевненіше, ніж в минулому. Майже щотуру забиває, пропускає не багато, набирає очки. Але, здається, що хлопці можуть більше. Необхідно повірити в свої сили.
В суботу їм доведеться протистояти лідеру, але відібрати очки точно по силам.
Важливу роль відіграє налаштування. Дуже потрібно повірити в себе.
Гра відбудеться о 12-00 на базі “ДЮСШ-15″

“КДЮСШ “Чемпіон” U-17 – “ДЮСШ-15″ U-17
Битва невдах.
Обидві команди мало забивають, багато пропускають і не набирають очки. Якщо в “ДЮСШ-15″ U-17 є хоч одне очко, то в “КДЮСШ “Чемпіон” взагалі – нуль.
Минулого сезону ми бачили хорошу гру від підопічних Віталія Миколайовича. Сподіваємось, що у матчі з абсолютно рівним суперником вдасться віднайти її.
Перемога в такому матчі додала б хлопцям впевненості, тим паче, що шанси на четвірку ще не втрачені.
Матч відбудеться на полі “Чемпіона” о 12-00 за адресою: вул. Архітектора Вербицького, 23а

Дуже сподіваємося на підтримку вболівальників!