Daily Archives: 18.10.2019

ДЮФЛУ. 7 тур. Прев’ю

“ВОДЮСШ” (Вінниця) U-14 – “ДЮСШ-15″ U-14
Битва сусідів.
Щоб повертатись в четвірку команді Володимира Івановича та Павла Олександровича необхідно перемагати. Тим паче, що після впевненого старту зараз в команди непевна серія і її необхідно подолати.
Вінницька команда дуже мало забиває (4 м’ячі за 6 турів), але і мало пропускає (7 м’ячів за 6 турів). Ми ж навпаки, багато забиваємо, але ще більше пропускаємо (11-13).
Якщо захист впорається з завданням не пропустити, маємо перемогти!
Гра відбудеться о 14-00 у Вінниці.

“ДЮСШ-15″ U-15 – “ВОДЮСШ” (Вінниця) U-15
Надважлива гра для команди Олександра Івановича та Андрія Васильовича.
“ДЮСШ-15″ U-15 знаходиться на другій сходинці, “ВОДЮСШ” – треті.
Класична битва за 6 очок.
Перемога збільшить відрив від переслідувачів, поразка – відкине до четвертого місця.
Не хочеться зурочити, U-15 демонструє міцний характер і саме в важливих матчах доводить свою силу та бажання перемагати.
Тож, дуже сподіваємось на підтримку, завтра буде справжній бій!
Гра відбудеться о 14-00 на домашньому стадіоні “ДЮСШ-15″.

“ВОДЮСШ” (Вінниця) U-16 – “ДЮСШ-15″ U-16
Кожен тур здається, що команда Олексія Володимировича та Андрія Андрійовича ось-ось зачепиться за четвірку і чогось не вистачає.
Два очки відділяють команду від четвірки і U-16 має ще один шанс зачепитися за неї.
“ВОДЮСШ” за шість турів набрали 5 очок, зігравши п’ ять матчів в нічию!
Обидві команди не багато забивають, тож долю матчу може вирішити один м’яч. Сподіваємось, його заб’є наша команда.
Гра відбудеться у Вінниці о 12-00.

“ДЮСШ-15″ U-17 – “ВОДЮСШ” U-17
Минулого туру команда Віталія Миколайовича подарувала нам справжню несподіванку, перемігши в гостях 7-1. Тепер на них очікує домашнє протистояння з сусідом по таблиці і можливість повністю вилізти з небезпечної зони.
Сподіваємось, минулий матч не був випадковістю і “ДЮСШ-15″ U-17 нарешті знайшли свою гру!
Гра відбудеться о 12-00 на домашньому стадіоні “ДЮСШ-15″.