Василь Прийма тепер захищатиме кольори команди з львівщини!
Один з найталановитіших та успішніших вихованців нашої школи після сезону в Білорусі повертається в Україну.
Не зважаючи на часті травми, Василь зміг побудувати прекрасну футбольну кар’ єру. Він грав у “Металурзі” з Донецька, луганській “Зорі” та італійському “Фрозіноне”. Сподіваємось, у новому клубі у талановитого захисника все складеться найкращим чином!

Іван Петряк відзначився хет-триком!

Зірковий випускник команди Дмитра Юрійовича – Іван Петряк відзначився хет-триком у матчі чемпіонату Угорщини. Українцю знадобилося лише 12 хвилин, щоб відзначитися тричі. Він забивав на 49-ій, 57-ій та 61-ій хвилинах.
Щиро вітаємо Івана з такою знаковою подією, та бажаємо не збавляти оберти.

Герої не вмирають!

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять учасників Революції гідності. Герої Небесної Сотні житимуть у наших серцях завжди!
Слава Україні!

4-3

Дві неймовірні перемоги для “ДЮСШ-15″ U-19!

Спершу підопічні Дмитра Юрійовича перемогли з рахунком 4-3 “Полісся” (Ставки), а в неділю програючи 0-2 “Джуніорсу”, змогли переломити хід матчу і перемогти 3-2.
В першому матчі 4 м’ячі на рахунку Тимка Дмитра, а проти “Джуніорсу” забивали М’ягкий Нікіта, Тимко Дмитро та Кучерявий Максим.
За тур до кінця хлопці гарантували собі вихід у чвертьфінал.

photo_2020-02-09_13-47-42-768x472

В другому матчі програли професіоналам!

Підопічні Дмитра Юрійовича в першому тайму чинили гідний опір друголіговій “Чайці”, але зрештою програли 0-4.
Наступний матч “ДЮСШ-15″ U-19 зіграє з “Поліссям”, яке в неділю перемогло “Джуніорс” (Шпитьки) з рахунком 1-0.
Нагадаємо, у группі шість команд, а до наступної стадії пройде чотирии.

Меморіал Щанова. 1 тур.

Хороший старт від команди Дмитра Юрійовича!

У першому турі Меморіала Щанова “ДЮСШ-15″ U-19 перемогли “Колос” U-17 з рахунком 7-0.