Monthly Archives: Март 2020

“ДЮСШ-15″ U-14 виграли турнір ім’я Олександра Анатолійовича Заварова!

В останньому матчі турніру команда Володимира Івановича та Павла Олександровича перемогла “Чайку” з рахунком 4-1.
Чубов Ринат став кращим бомбардиром турніру, а Зоріна Андрія визнали кращим гравцем!

im578x383-shevchenko_taras

Сьогодні день народження у найвеличнішого письменника України!

Тарас Шевченко – один з тих хто розказав про нашу країну світу, той, ким варто пишатись не одному десятку наступних поколінь. Його твори незнищенні, він є уособлянням нашої нації!

STARTCUP – 2020. Фоторепортаж

Фоторепортаж з один з перших важливих турнірів у кар’ єрі наших малюків. Команди Дмитра Юрійовича зайняли друге та четверте місце. Дивись фото, став лайки, ділись враженнями!

Повний фоторепортаж на нашій сторінці в Фейсбук.

Турнір для тих, хто робить перші кроки!

Днями в Києві відбувся турнір «Start Cup 2020» серед команд 2012 року народження. Участь у змаганнях взяли дві команди Дмитра Юрійовича.
Обидва склади змогли вийти зі своїх груп до півфіналу.
Друга команда двічі програла і зайняла підсумкове четверте місце, а от перший склад переміг у півфіналі, але поступився у вирішальному матчі.
Вітаємо команди з другим та четвертим місцем! Молодці!