Monthly Archives: Июль 2020

ДЮСШ-15 2005 року народження – переможці турніру у Чорноморську.

Команда Олександра Івановича та Андрія Васильовича впевнено вийшла з групи, перемігши основного конкурента – команду з Чорноморська з рахунком 5-0, а у фіналі перемогли команду з Черкас.
Герасімов Макс став кращим воротарем турніру, йому вдалося не пропустити жодного м’яча!

Команда Миколюка Івана Павловича привезла кубок і медалі за перше місце з престижного турніру!

ДЮСШ-15 2011 року народження зайняла перше місце серед шести колективів з Запоріжжя, Києва, Лисичанська та Білгорода.
Вітаємо, хлопці, так тримати

Літній Кубок у ДЮСШ-15

12 рівних команд з гравців 2005-2006 року народження розіграли нагороди Літнього Кубку. Третє місце зайняла команда “Лісоруби”, яка перемогла “Бодібілдерів” 2-0, а перше місце взяли “Дроворуби”, які у фіналі виграли “Теремок”. Кращим бомбардиром турніру став гравець 2006 року – Чубов Ренат з “Теремку”. За 6 матчів він забив 9 м’ ячів.
Важливо, що організатори дотрималися усіх санітарних вимог. Правильна дистанція між майданчиками, температурний контроль та інші вимоги були дотримані.