Monthly Archives: Сентябрь 2020

Add a heading

Шанс створити сенсацію для кожної команди ДЮСШ-15.

Така в наших хлопців підгрупа, що кожна перемога – фактично сенсація, але відібрати очки у Шахтаря – це взагалі щось особливе та пам’ ятне для кожного.
Команда Олексія Володимировича та Андрія Андрійовича зіграє о 12-00 в Щасливому, Волидимира Івановича та Павла Олександровича також, але о 14-00.
Вдома о 12-00 гратимуть хлопці Олександра Івановича та Андрія Васильовича, а після них – Олександра Миколайовича та Віталія Олександровича.

Сподіваємось на сенсацію від хлопців

Вітаємо Брюханова Бориса Аркадійовича, тренера з гірськолижного спорту, з великим досягненням!

11 вересня у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося нагородження почесними грамотами та подяками людей, які зробили великий внесок у розвиток спорту.
Борис Аркадійович був серед нагороджених.

viber image2

ДЮФЛУ повертається!!! З обмеженнями, з затримками, з уточненнями, але повертається!

УФК (Дніпро) U-14 – ДЮСШ-15 (Київ) U-14
Для команди Пасєки Олександра Миколайовича – це перша гра у змаганнях ДЮФЛУ. Прогнозувати щось важко, адже лише перший матч, до того ж виїзд, до того ж не відомо у якій формі знаходиться команда. Але потенціал у команди Олександра Миколайовича точно є і можна очікувати високих результатів у першому ж сезоні чемпіонату України.
Удачі, ДЮСШ-15 U-14! Віримо у вас!
Матч відбудеться в суботу в Дніпрі о 14-00.

ДЮСШ-15 U-15 зараз знаходиться на карантині. Команда почне змагання наступного тижня.

УФК (Дніпро) U-16 – ДЮСШ-15 (Київ) U-16
Від команди Олександра Івановича та Андрія Васильовича очікуємо найвищих результатів.
Хлопці вміють грати в хороший футбол, мають чоловічий характер та неодноразово змінювали хід важких матчів на свою користь.
Якщо у команди піде гра, то є хороші шанси навіть привезти три очки з важкого виїзду.
Вдалого початку чемпіонату, хлопці!!!
Гра відбудеться в суботу у Дніпрі о 12-00.

ДЮСШ-15 (Київ) U-17 – Динамо (Київ) U-17
Грати з випускним роком Динамо і сподіватись на очки дуже важко.
Але на стороні команди Олексія Володимировича фактор початку сезону та домашнього поля.
Після великої перерви усім командам буде не просто, навіть Динамо.
Динамо гратиме з позиції сили і результат дуже тиснутиме на них.
Нашим хлопцям потрібно бути сконцентрованими і вірити у свої сили.
Гра відбудеться в суботу о 12-00.