Monthly Archives: Декабрь 2020

Рубрика “Ностальгія”

Вирішальний виїзд для команди Дмитра Юрійовича у сезоні 2018-2019.
Лише перемога в гостях над полтавською “Ворсклою” дозволяла команді вийти у плей-офф чемпіонату України.

131987932_1712677225566718_1577204502248982950_n

З днем ​​Святого Миколая!

Це свято любові і душевної теплоти!
У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку.
Сподіваємося, добрий Миколай ні про кого не забув і встиг порадувати кожного з вас.
Нехай це свято наповнить ваш будинок щастям, теплотою і любов’ю!

1237 хвилин

Макс Демчук, випускник ДЮСШ-15, зіграв у п’ ятнадцяти матчах з шістнадцяти можливих у першій частині Першої ліги.

Також молодий гравець зіграв у двох кубкових матчах, двічі за сезон відзначився забитими голами та отримав чотири жовті картки.
Максу лише 22 роки і у нього є всі шанси побудувати яскраву футбольну кар’єру.
Щасти, ми вболіваємо за тебе!

Вихованець ДЮСШ-15 зіграв майже в усіх матчах Діназу, який очолює Другу лігу України.

Untitled design
Бриженко Олексій, випускник 1998 року народження, у першій половині сезону зіграв у десяти з матчах з одинадцяти. У семи матчах він з’ являвся з перших хвилин, ще в трьох виходив на заміну.
Загалом, в активі Олексія 514 зіграних хвилин, один гол та дві гольові передачі!

Рубрика “Ностальгія”.

Лише подивіться, який гол вдався Олександру Деребчинському у матчі Першої ліги між Оболоню та Волиню.
Нагадаємо, Олександр є вихованцем нашої школи.

1260 хвилин

Ігор Солдат зіграв в усіх матчах рівненського “Вереса” у першому колі чемпіонату.

Більше того, вихованця “ДЮСШ-15″ навіть жодного разу не замінили.
Зважаючи на те, що “Верес” одна з найсильніших команд першої ліги, це велике досягнення!
Так тримати!

Рубрика “Ностальгія”.

Три роки тому команда Ральченко Володимира Івановича та Циркуненко Павла Олександровича грала у великому зимовому турнірі.
Подолавши складний шлях, команда вийшла до фіналу, де грала з “Динамо”.
Основний час завершився в нічию і команди розпочали серію пенальті…
Ворота динамівців, до слова, захищав син Григорія Суркіса.
Сказати, що серія пенальті була драматичною – не сказати нічого.

Untitled design-2

Сьогодні день народження святкує Назарова Ірина Олексіївна!

Ірина Олексіївна довго та плідно працює заступником директора ДЮСШ-15.
Бажаємо, щоб ваша наснага з кожним днем става ще більшою, здоров’ я не підводило, а люди оточували лише щирі та приємні.
Дякуємо вам за все, з днем народження!