Monthly Archives: Ноябрь 2021

Рейтинг клубів Перше коло-3

Рейтинг клубів ДЮФЛУ в нашій зоні вищої ліги.

Команди, що очолюватимуть рейтинг, зможуть піднятися в еліт-лігу, аутсайдери – вилетять до першої.

Коли ми робили рейтинг після першого кола, то позиція клубів була та сама, але тепер відставання від другого Локомотива – тринадцять очок, було лише чотири.

Гандикап реально нівелювати навіть за два тури, але потрібно буде синхронно перемагати.

Вихованець ДЮСШ-15 відзначився забитим м’ ячем за друголіговий Діназ.

У матчі з Мункачем Олексій Бриженко першим дотиком ідеально обробив м’ яч, а другим завдав точного удару у ближній кут.
Після 15 турів Діназ знаходиться на третьому місці і продовжує боротьбу за підвищення у класі.

Рейтинг клубів Перше коло-2

Рейтинг клубів після першого кола.

Загальна кількість очок – це сума очок, яку набрали чотири вікові категорії кожного клубу.

Приємно, що зараз ми знаходимось за один пункт від третього місця у рейтингу.

Повний рейтинг виглядає таким чином:

1. Колос (Ковалівка) – 81 очко
2. Локомотив (Київ) – 67 очок
3. Юність (Чернігів) – 64 очки
4. ДЮСШ-15 (Київ) – 63 очки
5. Діназ (Вишгород) – 54 очки
6. Чемпіон (Київ) – 54 очки
7. Полісся (Житомир) – 47 очок
8. Верес (Рівне) – 36 очок
9. Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – 35 очок
10. Поділ (Київ) – 13 очок

Турнірні таблиці ДЮФЛУ після першого кола

U-17 та U-15 закінчують перше коло на лідерами турнірки, U-16 на відстані одного очка від четвірки, а U-14 двічі перемагає в останніх двох матчах.