Зміна Оболонь-ДЮСШ-15-2 (99 р.н., 6-й тур, перша ліга)

22 травня 2010 року на полі клубу «Зміна» було зіграно матч 6-го туру чемпіонату м. Києва з футболу між командами `99 р.н. «Зміна – Оболонь» та ДЮСШ-15-2 (перша ліга).

Команда ДЮСШ-15-2 поступилася в цьому матчі з рахуноком 0:2. Обидва голи були забиті в першому таймі, в ньому наші футболісти поступилися супернику не лише за результатом, а і за якістю командної гри. У другому таймі наші гравці змогли нейтралізувати сильних гравців атаки команди суперника, команда активно боролася за контроль над центром поля і доволі часто мала там перевагу. Наші гравці багато разів проходили до карного майданчика та воріт суперника як флангами так і по центру поля, пробивали небезмечні штрафні удари, команда могла скоротити та зрівняти рахунок, однак забити наши футболістам не пощастило. У цьому матчі надійно зіграли воротар та захисники клубу «Зміна – Оболонь», вони нав’язували боротьбу і не давали можливості нашим гравцям обіграти свого воротаря. У цій грі команді ДЮСШ-15-2 явно не вистачало атлетичного і швидкого форварда, який би виступаючи на вістрі атаки міг обігрувати міцних і мобільних захисників суперника, а також замикати флангові передачі.

Не зважаючи на поразку команди ДЮСШ-15-2 вболівальників порадував той факт, що у другому таймі наші гравці продемонстрували елементи глагодженої колективної гри при тотальному пресингу гравців суперника. Не все ще виходить, у команді багато новачків, які займаються футболом лише перший рік, тренер намагається задіяти у матчі всіх гравців. Не зважаючи на можливі програші, тренер не підсилює команду гравцями основного складу (які виступають у вищій лізі). З точки зору турнірного становища команди такий підхід не завжди приносить позитивний результат, однак дає змогу зростати новачкам, підвищує майстерність командної гри у цілому. А це мабуть більш цінно, ніж поточне турнірне становище команди (у шести матчах першого кругу першості команда здобула дві перемоги, два матчі зіграла у нічию і два програла).