День масового футболу УЄФА

В суботу 22 травня 2010р. на стадіоні ім.Баннікова вперше в Україні святкували День масового футболу під егідою УЄФА. Що це саме свято масового футболу підтверджував склад учасників, адже запрошеними були не тільки вихованці футбольних шкіл, а й загальноосвітних і навіть люди з обмеженими фізичними можливостями. На урочистому відкритті цього дійства були присутні зірки футболу Олег Блохін, Володимир Мунтян, Володимир Трошкін. Також зі словами привітання до учасників та гостей звернувся голова Київської обласної федерації футболу Тютюн О.Я.

День масового футболу

Святкування відбулося в цікавому ігровому форматі. Поле було поділено на 12 частин, на кожній з яких під керівництвом тренера гравці команд мали можливість позмагатись у визначених вправах. Через 15 хвилин команди мінялись зонами і відпрацьовували нові вправи. Учасники та глядачі святкування отримали масу позитивних емоцій. Наприкінці свята кожна команда отримала футбольний м’яч та рюкзак.