Атлет – ДЮСШ-15-2, 1/8 фіналу, `99 р.н. (рахунок 5-0)

З самого початку матчу Атлет активно пішов на половину поля ДЮСШ-15. Наша команда вимушена була залишити супернику центр поля і прижатися до своїх воріт. На початку матчу ми захищалися в цілому вдало, суперник завдав декілька ударів по воротах, однак вони були прогнозованими і не складними для воротаря. Пообинокі випади наших нападників, яким вдавалося вириватися на вільний протір, не створювали гольових моментів, оскільки за відсутності підтримки партнерів форвардам не вдавалося обігрувати захисників суперника один в один.

Ми залишили центр, тому Атлет міг вільно розігрувати мяч, це дозволяло йому просуватися до підступів нашого карного майданчика. Активно використовуючи фланги, футболісти Атлета посилили тиск на наші ворота і змогли забити гол після проходу через лівий фланг нашої оборони. Воротар не зумів правильно оцінити траєкторію польоту мяча і він з кута поля залетів у воріта (це був не логічний гол).

Після проведеного голу футболісти Атлета ще більше посилили натиск на наші ворота, використовуючи для цього обидва фланги. Деякий час наша команда вдало захищалася, намагалася конкратакувати, пробивала небезпечні штрафні на підступах до карного майданчика суперника. Футболісти Атлета інколи грали доволі грубо, збиваючи наших форвардів, за що заслужено отримали жовті картки. Не зважаючи на наші контратаки Атлет продовжував контролювати хід гри, будував командну гру, завдяки гри в пас і активним переміщенням футболістів встворював числену перевагу на лівому фланзі та в центрі нашої оборони. Під кінець першого тайму наш лівий фланг в черговий раз провалився в результаті чого чотири гравці Атлета вийшли на одного нашого захисника і забили другий гол.

В другому таймі Атлет продовжував вести гру: активно працювали фланги, футболісти постійно рухалися, створюючи чисельну перевагу в зоні атаки, що знову принесло свій результат. Після виходів форвардів Атлета один на один з воротарем в наші ворота був забитий третій гол.

Розуміючи що сили команд не рівні, тренер ДЮСШ-15 дав змогу пограти новачкам, провівши серію замін. За цей час наша команда пропустила ще два голи, однак не можна сказати що ми виглядали пригніченими. Маючи проблеми в обороні, ДЮСШ-15 змогла провести серію атак на ворота суперника, у нас були можливості для взяття воріт.

У цьому поєдинку заслужено перемогла команда Атлет. Зважаючи на те, що багато футболістів першої команди Атлет виступали за команду Атлет-2 у грі з нами у чемпіонаті Києва (перша ліга, рахунок того матчу 3-3), для команди ДЮСШ-15-2 цей кубковий матч був доброю практикою для підготовки до наступних ігор чемпіонату, в тому числі і до матчу другого кола з командою Атлет-2. У цьому сезоні наша команда відчутно додала у грі, однак об’єктивно ми ще не спроможні на рівних грати з такими командами вищої ліги, як Атлет.

Суддівство в матчі в цілому було на належному рівні. Інколи суддя допускався помилок, однак вони не були грубими і такими, що могли вплинути на хід матчу (на відміну від суддівства в вищій лізі чемпіонату, коли грубі помилки суддів позбавляли нашу команду перемоги).

Поздоровляємо команду Атлет з виходом до ¼ Кубку.

Фотозвіт про хід матчу дивіться на нашому форумі.