Турнір в Одесі команд 1998 р.н.

З 10 серпня по 20 серпня 2010р. команда ДЮСШ-15 1998 р.н. проводила навчально-тренувальні збори, а також приймала участь у турнірі, який проводив ФК “Чорноморець”. В турнірі приймали участь 6 команд з Білорусі, Молдови та України.
Наша команда перші дві гри провела з найсильнішими суперниками, а саме, командами “Зімбру” (Кишинів) та “Чорноморець” (Одеса). На фоні втоми після навчально-тренувальних зборів та адаптації до південних умов, команда виглядала не найкращим чином. Перша гра закінчилась з рахунком 2:5, друга також проходила майже за таким же сценарієм, підтвердження тому результат 0:4. Далі команда змогла вийти з стану піке і проявила себе якнайкращим чином, вигравши три гри поспіль і виборовши почесне третє місце. З командою “Славія” (Мозиль) було зафіксовано результат 5:1, з “Чорноморцем-2″ (Одеса) 12:2 та з “Торпедо” (Миколаїв) 4:1.