Команда ДЮСШ-15 ’99 р.н. выборола третє місце у III-му всеукраїнському турнірі на Кубок “Нікопольський Колос” серед юнаків 1998 р.н.

У турнірі, який проходив з 30 березня по 3 квітня на базі ТОВ “Нікопольський Колос” (Дніпропетровська область), грали команди клубів ФК “Арсенал” (Київ), ДЮСШ-11 “Чорноморець” (Одеса), ДВУФК (Дніпропетровськ), ДЮСШ “Юність” (Чернігів), ДЮСШ-2 (Дніпропетровськ), Нікополь-98 (Нікополь), Колос (Нікопольський район), ДЮСШ Бобровиця, ДЮСШ-15 (Київ). Команди були розподілені на вищу і першу ліги, ігри проводилися на повноформатному полі складами 11 х 11 гравців.

Не зважаючи на те, що команда ДЮСШ-15 ’99 р.н. (тренер Шеремета В.М.) була на рік молодшою від решти команд 1998 р.н., наші хлопці на рівних грали зі старшими юнаками і зуміли вибороти почесне 3-тє місце у першій лізі (переможець турніру – “Арсенал-2″, 2 місце – “Юність”). Відповідно до рішення Федерації футболу м. Києва з цього року команди U-12 мають грати складами 11 х 11 гравців на полях стандартних розмірів, тому участь у турнірі була корисною у плані підготовки команди до чемпіонату м. Києва, який стартує у квітні. Більш детально про III всеукраїнський турнір на Кубок “Нікопольський Колос” ви можете дізнатися на сайті ТОВ “Нікопольський Колос”.

В той же час другий склад ДЮСШ-15 ’99 р.н. (тренер Шеремета В.М.) провів товариську зустріч з командою вищої ліги чемпіонату м. Києва – ФК “Чайка” (Вишгород) ’99 р.н. Грали також на стандартному полі складами 11 х 11 гравців (стадіон ДЮСШ-15). Не зважаючи на нічийний рахунок гри (1-1) вона була цікавою, з достатньою кількістю гольових моментів у обох команд. Зі слів юних футболістів, тренерів і вболівальників обидві команди залишилися задоволеними спарингом, направленим на підготовку команд до виступів у чемпіонаті м. Києва.

Більше фото ви можете подивитися на нашому форумі.