Перший тур чемпіонату м. Києва з футболу 2011 року (U-12, перша ліга)

Команда ДЮСШ-15-2 `99 р.н. (тренер Шеремета В.М.) провела стартовий матч чемпіонату м. Києва з футболу 2011 року з командою СДЮШОР “Зміна-Оболонь” (рахунок 0-0).

В цьому році юні футболісти вікової категорії U-12 вперше грають на стандартному полі у повних складах (11 х 11 гравців). За регламентом змагань під час гри дозволено робити до семи замін, чим і скористався тренер Василь Шеремета, давши змогу пограти всім заявленим гравцям нашої команди. Для команди ДЮСШ-15-2 ця гра була першою офіційною грою на великому полі, тому вболівальники виявляли деяке хвилювання з приводу чи зможуть юнаки у віці 11-12 років витримати високий темп гри.

В цілому команди грали на високих швидкостях, було доволі багато єдиноборств, швидкісних атак по центру поля і флангами. Не зважаючи на те, що матч закінчився нульовою нічією, обидві команди мали досить нагод для взяття воріт. За напругою боротьби, зарядженістю гравців обох команд на перемогу матч видався динамічним і цікавим. Оскільки захист переважав напад, не досить якісне земляне поле не сприяло використанню гравцями швидкісної техніки, надійно без помилок зіграли воротарі тому голів так і не було забито.

У підсумку бойова нічія, яка має задовольнити обидві команди.
.
Фотозвіт про хід матчу