Команда ДЮСШ-15-2 2001 р.н. (тренер Сіденко А.В.), першість м. Києва 2011 р., перша ліга, календар ігор

Команда ДЮСШ-15-2 2001 р.н. (тренер Сіденко А.В.), першість м. Києва 2011 р., перша ліга


Команди – учасниці змагань:
1. Зміна-Оболонь
2. Оболонь-Живчик
3. Троєщина
4. Атлет-2
5. Діназ
6. Київ-Омікс
7. Добро
8. Переможець
9. ФК «Чайка»-КП «УФКС»-Дніпро
10. ДЮСШ-15-2


Турнірна таблиця:


Календар ігор (друге коло):
Затверджено Виконкомом ФФК 3 липня 2011 року


28 серпня (неділя)
1/4 фіналу Кубку пам’яті футболістів,
Загиблих в роки ВВВ.


10 тур
3 вересня (субота)

46. Зміна-Оболонь – ФК Чайка – КП УФКС
47. Оболонь-Живчик – Переможець
48. Троєщина – Добро
49. Атлет-2 – Київ-Омікс
50. ДЮСШ-15-2 – Діназ


11 тур
10 вересня (субота)

51. Діназ – Атлет-2
52. Київ-Омікс – Троєщина
53. Добро – Оболонь-Живчик
54. Переможець – Зміна-Оболонь
55. ФК Чайка – КП УФКС – ДЮСШ-15-2


12 тур
17 вересня (субота)

56. ФК Чайка – КП УФКС – Переможець
57. Зміна-Оболонь – Добро
58. Оболонь-Живчик – Київ-Омікс
59. Троєщина – Діназ
60. ДЮСШ-15-2 – Атлет-2


13 тур
24 вересня (субота)

61. Атлет-2 – Троєщина
62. Діназ – Оболонь-Живчик
63. Київ-Омікс – Зміна-Оболонь
64. Добро – ФК Чайка – КП УФКС
65. Переможець – ДЮСШ-15-2


14 тур
1 жовтня (субота)

66. Переможець – Добро
67. ФК Чайка – КП УФКС – Київ-Омікс
68. Зміна-Оболонь – Діназ
69. Оболонь-Живчик – Атлет-2
70. ДЮСШ-15-2 – Троєщина


15 тур
8 жовтня (субота)

71. Троєщина – Оболонь-Живчик
72. Атлет-2 – Зміна-Оболонь
73. Діназ – ФК Чайка – КП УФКС
74. Київ-Омікс – Переможець
75. Добро – ДЮСШ-15-2


16 тур
15 жовтня (субота)

76. Добро – Київ-Омікс
77. Переможець – Діназ
78. ФК Чайка – КП УФКС – Атлет-2
79. Зміна-Оболонь – Троєщина
80. ДЮСШ-15-2 – Оболонь-Живчик


17 тур
22 жовтня (субота)

81. Оболонь-Живчик – Зміна-Оболонь
82. Троєщина – ФК Чайка – КП УФКС
83. Атлет-2 – Переможець
84. Діназ – Добро
85. Київ-Омікс – ДЮСШ-15-2


18 тур
29 жовтня (субота)

86. Київ-Омікс – Діназ
87. Добро – Атлет-2
88. Переможець – Троєщина
89. ФК Чайка – КП УФКС – Оболонь-Живчик
90. ДЮСШ-15-2 – Зміна-Оболонь


Календар ігор (перше коло):
Затверджено Виконкомом ФФК 07 квітня 2011 року


1 тур
16-17 квітня (субота-неділя)

1. Зміна-Оболонь – ДЮСШ-15-2
2. Обол.-Живчик – ФК «Чайка»-КП «УФКС»-Дніпро
3. Троєщина – Переможець
4. Атлет-2 – Добро
5. Діназ – Київ-Омікс


30 квітня (субота)
Кубок пам’яті М. Балакіна 2011 р.
1/32 фіналу


2 тур
7-8 травня (субота-неділя)

6. ДЮСШ-15-2 – Київ-Омікс
7. Добро – Діназ
8. Переможець – Атлет-2
9. ФК «Чайка»-КП «УФКС»-Дніпро – Троєщина
10.Зміна-Оболонь – Обол.-Живчик


3 тур
14-15 травня (субота-неділя)

11. Обол.-Живчик – ДЮСШ-15-2
12. Троєщина – Зміна-Оболонь
13. Атлет-2 – ФК «Чайка»-КП «УФКС»-Дніпро
14. Діназ – Переможець
15. Київ-Омікс – Добро


4 тур
21-22 травня (субота-неділя)

16. ДЮСШ-15-2 – Добро
17. Переможець – Київ-Омікс
18. ФК «Чайка»-КП «УФКС»-Дніпро – Діназ
19. Зміна-Оболонь – Атлет-2
20. Обол.-Живчик – Троєщина


25 травня (середа)
Кубок пам’яті М. Балакіна 2011 р.
1/16 фіналу


5 тур
28-29 травня (субота-неділя)

21. Троєщина – ДЮСШ-15-2
22. Атлет-2 – Обол.-Живчик
23. Діназ – Зміна-Оболонь
24. Київ-Омікс – ФК «Чайка»-КП «УФКС»-Дніпро
25. Добро – Переможець


6 тур
31 травня-1 червня (вівторок-середа)

26. ДЮСШ-15-2 – Переможець
27. ФК «Чайка»-КП «УФКС»-Дніпро – Добро
28. Зміна-Оболонь – Київ-Омікс
29. Обол.-Живчик – Діназ
30. Троєщина – Атлет-2


7 тур
4-5 червня (субота-неділя)

31. Атлет-2 – ДЮСШ-15-2
32. Діназ – Троєщина
33. Київ-Омікс – Обол.-Живчик
34. Добро – Зміна-Оболонь
35. Переможець – ФК «Чайка»-КП «УФКС»-Дніпро


7 червня (вівторок)
Кубок пам’яті М. Балакіна 2011 р.
1/8 фіналу


8 тур
11-12 червня (субота-неділя)

36. ДЮСШ-15-2 – ФК «Чайка»-КП «УФКС»-Дніпро
37. Зміна-Оболонь – Переможець
38. Обол.-Живчик – Добро
39. Троєщина – Київ-Омікс
40. Атлет-2 – Діназ


9 тур
14-15 червня (середа-четвер)

41. Діназ – ДЮСШ-15-2
42. Київ-Омікс – Атлет-2
43. Добро – Троєщина
44. Переможець – Обол.-Живчик
45. ФК «Чайка»-КП «УФКС»-Дніпро – Зміна-Оболонь


Федерація футболу м. Києва
Комітет з проведення змагань