Команда ДЮСШ-15 1998 р.н. (тренер Канавський Р.М.), першість м. Києва 2011 р., вища ліга
Команди – учасниці змагань:
1. Атлет
2. Зірка
3. ДЮСШ-15
4. Київ
5. Зміна
6. Арсенал
7. Динамо
8. ФК «Чайка»-КП «УФКС»
9. Троєщина
10. Локомотив
Календар ігор (друге коло):
Затверджено Виконкомом ФФК 3 липня 2011 року
28 серпня (неділя)
1/4 фіналу Кубку пам`яті О. Макарова
10 тур
31 серпня (середа)
46. Атлет – Троєщина
47. Зірка – ФК Чайка – КП УФКС
48. ДЮСШ-15 – Динамо (1-0)
49. Київ – Арсенал
50. Локомотив – Зміна
11 тур
7 вересня (середа)
51. Зміна – Київ
52. Арсенал – ДЮСШ-15
53. Динамо – Зірка
54. ФК Чайка – КП УФКС – Атлет
55. Троєщина – Локомотив
12 тур
14 вересня (середа)
56. Троєщина – ФК Чайка – КП УФКС
57. Атлет – Динамо
58. Зірка – Арсенал
59. ДЮСШ-15 – Зміна
60. Локомотив – Київ
13 тур
21 вересня (середа)
61. Київ – ДЮСШ-15
62. Зміна – Зірка
63. Арсенал – Атлет
64. Динамо – Троєщина
65. ФК Чайка – КП УФКС – Локомотив
28 вересня (середа)
1/2 фіналу Кубку пам`яті О. Макарова
(або догравання між командами які не потрапили до 1/2 фіналу)
14 тур
5 жовтня (середа)
66. ФК Чайка – КП УФКС – Динамо
67. Троєщина – Арсенал
68. Атлет – Зміна
69. Зірка – Київ
70. Локомотив – ДЮСШ-15
15 тур
12 жовтня (середа)
71. ДЮСШ-15 – Зірка
72. Київ – Атлет
73. Зміна – Троєщина
74. Арсенал – ФК Чайка – КП УФКС
75. Динамо – Локомотив
16 тур
19 жовтня (середа)
76. Динамо – Арсенал
77. ФК Чайка – КП УФКС – Зміна
78. Троєщина – Київ
79. Атлет – ДЮСШ-15
80. Локомотив – Зірка
26 жовтня (середа)
Фінал Кубку пам`яті О. Макарова
17 тур
26 жовтня (середа)
81. Зірка – Атлет
82. ДЮСШ-15 – Троєщина
83. Київ – ФК Чайка – КП УФКС
84. Зміна – Динамо
85. Арсенал – Локомотив
18 тур
2 листопада (середа)
86. Арсенал – Зміна
87. Динамо – Київ
88. ФК Чайка – КП УФКС – ДЮСШ-15
89. Троєщина – Зірка
90. Атлет – Локомотив
Календар ігор (перше коло):
Затверджено Виконкомом ФФК 07 квітня 2011 року
1 тур
17 квітня (неділя)
1. Локомотив – Атлет
2. Зірка – Троєщина
3.ДЮСШ-15 – ФК «Чайка»-КП «УФКС»
4. Київ – Динамо
5. Зміна – Арсенал
2 тур
1 травня (неділя)
6. Локомотив – Арсенал
7. Динамо – Зміна
8. ФК «Чайка»-КП «УФКС» – Київ
9. Троєщина – ДЮСШ-15
10. Атлет – Зірка
3 тур
8 травня (неділя)
11. Зірка – Локомотив
12. ДЮСШ-15 – Атлет
13. Київ – Троєщина
14. Зміна – ФК «Чайка»-КП «УФКС»
15. Арсенал – Динамо
4 тур
15 травня (неділя)
16. Локомотив – Динамо
17. ФК «Чайка»-КП «УФКС» – Арсенал
18. Троєщина – Зміна
19. Атлет – Київ
20. Зірка – ДЮСШ-15
5 тур
22 травня (неділя)
21. ДЮСШ-15 – Локомотив
22. Київ – Зірка
23. Зміна – Атлет
24. Арсенал – Троєщина
25. Динамо – ФК «Чайка»-КП «УФКС»
6 тур
29 травня (неділя)
26. Локомотив – ФК «Чайка»-КП «УФКС»
27. Троєщина – Динамо
28. Атлет – Арсенал
29. Зірка – Зміна
30. ДЮСШ-15 – Київ
7 тур
5 червня (неділя)
31. Київ – Локомотив
32. Зміна – ДЮСШ-15
33. Арсенал – Зірка
34. Динамо – Атлет
35. ФК «Чайка»-КП «УФКС» – Троєщина
8 тур
12 червня (неділя)
36. Локомотив – Троєщина
37. Атлет – ФК «Чайка»-КП «УФКС»
38. Зірка – Динамо
39. ДЮСШ-15 – Арсенал
40. Київ – Зміна
16 червня (четвер)
1/8 фіналу Кубку пам`яті О. Макарова 2011
9 тур
19 червня (неділя)
41. Зміна – Локомотив
42. Арсенал – Київ
43. Динамо – ДЮСШ-15
44. ФК «Чайка»-КП «УФКС» – Зірка
45. Троєщина – Атлет
Федерація футболу м. Києва
Комітет з проведення змагань