Команда ДЮСШ-15-2 1998 р.н. (тренер Клімков Г.В.), першість м. Києва 2011 р., друга ліга, група А, календар ігор

Команда ДЮСШ-15-2 1998 р.н. (тренер Клімков Г.В.), першість м. Києва 2011 р., друга ліга, група А


Команди – учасниці змагань:
1. Оболонь-Живчик
2. Діназ
3. ФК Поділ
4. КДЮСШ-22
5. ДЮСШ-15-2
6. Мастер-Юніор
7. Дарниця-КСДЮШОР-2
8. ФК Junior


Турнірна таблиця:



Календар ігор (друге коло):
Затверджено Виконкомом ФФК 3 липня 2011 року


8 тур
1 вересня (четвер)

29. Оболонь-Живчик – Дарниця-КСДЮШОР-2
30. Діназ – Мастер-Юніор
31. ФК Поділ – ДЮСШ-15-2
32. ФК Junior – КДЮСШ-22


9 тур
8 вересня (четвер)

33. КДЮСШ-22 – ФК Поділ
34. ДЮСШ-15-2 – Діназ
35. Мастер-Юніор – Оболонь-Живчик
36. Дарниця-КСДЮШОР-2 – ФК Junior


10 тур
15 вересня (четвер)

37. Дарниця-КСДЮШОР-2 – Мастер-Юніор
38. Оболонь-Живчик – ДЮСШ-15-2
39. Діназ – КДЮСШ-22
40. ФК Junior – ФК Поділ


11 тур
22 вересня (четвер)

41. ФК Поділ – Діназ
42. КДЮСШ-22 – Оболонь-Живчик
43. ДЮСШ-15-2 – Дарниця-КСДЮШОР-2
44. Мастер-Юніор – ФК Junior


12 тур
29 вересня (четвер)

45. Мастер-Юніор – ДЮСШ-15-2
46. Дарниця-КСДЮШОР-2 – КДЮСШ-22
47. Оболонь-Живчик – ФК Поділ
48. ФК Junior – Діназ


13 тур
6 четвер (субота)

49. Діназ – Оболонь-Живчик
50. ФК Поділ – Дарниця-КСДЮШОР-2
51. КДЮСШ-22 – Мастер-Юніор
52. ДЮСШ-15-2 – ФК Junior


14 тур
13 жовтня (четвер)

53. ДЮСШ-15-2 – КДЮСШ-22
54. Мастер-Юніор – ФК Поділ
55. Дарниця-КСДЮШОР-2 – Діназ
56. ФК Junior – Оболонь-Живчик


20-21 жовтня (четвер – п’ятниця)
Кваліфікаційні матчі 1 тур


27-28 жовтня(четвер – п’ятниця)
Кваліфікаційні матчі 2 тур


Календар ігор (перше коло):
Затверджено Виконкомом ФФК 07 квітня 2011 року


14 квітня (четвер)
Кубок пам’яті О. Макарова 2011р.
1/32 фіналу


1 тур
21 квітня (четвер)

1. Оболонь-Живчик – ФК Junior
2. Діназ – Дарниця-КСДЮШОР-2
3. ФК Поділ – Мастер-Юніор
4. КДЮСШ-22 – ДЮСШ-15-2


2 тур
28 квітня (четвер)

5. ФК Junior – ДЮСШ-15-2
6. Мастер-Юніор – КДЮСШ-22
7. Дарниця-КСДЮШОР-2 – ФК Поділ
8. Оболонь-Живчик – Діназ


3 тур
5 травня (четвер)

9. Діназ – ФК Junior
10. ФК Поділ – Оболонь-Живчик
11. КДЮСШ-22 – Дарниця-КСДЮШОР-2
12. ДЮСШ-15-2 – Мастер-Юніор


4 тур
12 травня (четвер)

13. ФК Junior – Мастер-Юніор
14. Дарниця-КСДЮШОР-2 – ДЮСШ-15-2
15. Оболонь-Живчик – КДЮСШ-22
16. Діназ – ФК Поділ


5 тур
19 травня (четвер)

17. ФК Поділ – ФК Junior
18. КДЮСШ-22 – Діназ
19. ДЮСШ-15-2 – Оболонь-Живчик
20. Мастер-Юніор – Дарниця-КСДЮШОР-2


6 тур
26 травня (четвер)

21. ФК Junior – Дарниця-КСДЮШОР-2
22. Оболонь-Живчик – Мастер-Юніор
23. Діназ – ДЮСШ-15-2
24. ФК Поділ – КДЮСШ-22


7 тур
2 червня (понеділок)

25. КДЮСШ-22 – ФК Junior
26. ДЮСШ-15-2 – ФК Поділ
27. Мастер-Юніор – Діназ
28. Дарниця-КСДЮШОР-2 – Оболонь-Живчик


7 червня (вівторок)
Кубок пам’яті О. Макарова 2011 р.
1/16 фіналу


15 червня (середа)
Кубок пам’яті О. Макарова 2011 р.
1/8 фіналу


Федерація футболу м. Києва
Комітет з проведення змагань