Команда ДЮСШ-15 1997 р.н. (тренер Пасєка О.М.), першість м. Києва 2011 р., вища ліга, календар ігор

Команда ДЮСШ-15 1997 р.н. (тренер Пасєка О.М.), першість м. Києва 2011 р., вища ліга


Команди – учасниці змагань:
1. Атлет
2. Зірка
3. ДЮСШ-15
4. ЦСКА
5. Зміна
6. Арсенал
7. Динамо
8. Восход
9. Троєщина
10. Локомотив


Турнірна таблиця:


Календар ігор (друге коло):
Затверджено Виконкомом ФФК 3 липня 2011 року


28 серпня (неділя)
1/4 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського


10 тур
31 серпня (середа)

46. Атлет – Троєщина
47. Зірка – Восход
48. ДЮСШ-15 – Динамо
49. ЦСКА – Арсенал
50. Локомотив – Зміна


11 тур
7 вересня (середа)

51. Зміна – ЦСКА
52. Арсенал – ДЮСШ-15
53. Динамо – Зірка
54. Восход – Атлет
55. Троєщина – Локомотив


12 тур
14 вересня (середа)

56. Троєщина – Восход
57. Атлет – Динамо
58. Зірка – Арсенал
59. ДЮСШ-15 – Зміна
60. Локомотив – ЦСКА


13 тур
21 вересня (середа)

61. ЦСКА – ДЮСШ-15
62. Зміна – Зірка
63. Арсенал – Атлет
64. Динамо – Троєщина
65. Восход – Локомотив


28 вересня (середа)
1/2 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського
( або догравання ігор командами,які не потрапили
до 1/2 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського )


14 тур
5 жовтня (середа)

66. Восход – Динамо
67. Троєщина – Арсенал
68. Атлет – Зміна
69. Зірка – ЦСКА
70. Локомотив – ДЮСШ-15


15 тур
12 жовтня (середа)

71. ДЮСШ-15 – Зірка
72. ЦСКА – Атлет
73. Зміна – Троєщина
74. Арсенал – Восход
75. Динамо – Локомотив


16 тур
19 жовтня (середа)

76. Динамо – Арсенал
77. Восход – Зміна
78. Троєщина – ЦСКА
79. Атлет – ДЮСШ-15
80. Локомотив – Зірка


26 жовтня (середа)
Фінал Кубку пам`яті А. Ідзковського


17 тур
26 жовтня (середа)

81. Зірка – Атлет
82. ДЮСШ-15 – Троєщина
83. ЦСКА – Восход
84. Зміна – Динамо
85. Арсенал – Локомотив


18 тур
2 листопада (середа)

86. Арсенал – Зміна
87. Динамо – ЦСКА
88. Восход – ДЮСШ-15
89. Троєщина – Зірка
90. Атлет – Локомотив


Календар ігор (перше коло):
Затверджено Виконкомом ФФК 07 квітня 2011 року


1 тур
12 – 14 квітня (вівторок-четвер)

1. Локомотив – Атлет
2. Зірка – Троєщина
3. ДЮСШ-15 – Восход
4. ЦСКА – Динамо
5. Зміна – Арсенал


2 тур
19 – 21 квітня (вівторок-четвер)

6. Локомотив – Арсенал
7. Динамо – Зміна
8. Восход – ЦСКА
9. Троєщина – ДЮСШ-15
10. Атлет – Зірка


3 тур
26- 28 квітня (вівторок-четвер)

11. Зірка – Локомотив
12. ДЮСШ-15 – Атлет
13. ЦСКА – Троєщина
14. Зміна – Восход
15. Арсенал – Динамо


4 тур
3 – 5 травня (вівторок-четвер)

16. Локомотив – Динамо
17. Восход – Арсенал
18. Троєщина – Зміна
19. Атлет – ЦСКА
20. Зірка – ДЮСШ-15


5 тур
10 – 12 травня (вівторок-четвер)

21. ДЮСШ-15 – Локомотив
22. ЦСКА – Зірка
23. Зміна – Атлет
24. Арсенал – Троєщина
25. Динамо – Восход


6 тур
17 – 19 травня (вівторок-четвер)

26. Локомотив – Восход
27. Троєщина – Динамо
28. Атлет – Арсенал
29. Зірка – Зміна
30. ДЮСШ-15 – ЦСКА


7 тур
24 – 26 травня (вівторок-четвер)

31. ЦСКА – Локомотив
32. Зміна – ДЮСШ-15
33. Арсенал – Зірка
34. Динамо – Атлет
35. Восход – Троєщина


8 тур
31 травня – 2 червня (вівторок-четвер)

36. Локомотив – Троєщина
37. Атлет – Восход
38. Зірка – Динамо
39. ДЮСШ-15 – Арсенал
40. ЦСКА – Зміна


9 тур
7 – 9 червня (вівторок-четвер)

41. Зміна – Локомотив
42. Арсенал – ЦСКА
43. Динамо – ДЮСШ-15
44. Восход – Зірка
45. Троєщина – Атлет


15 червня (середа)
1/8 фіналу Кубку пам`яті А. Ідзковського 2011


Федерація футболу м. Києва
Комітет з проведення змагань