Команда ДЮСШ-15 1996 р.н. (тренер Ральченко В.І.), першість м. Києва 2011 р., перша ліга, календар ігор

Команда ДЮСШ-15-2 1996 р.н. (тренер Ральченко В.І.), першість м. Києва 2011 р., перша ліга


Команди – учасниці змагань:
1. Зміна-Оболонь
2. ДЮСШ-17
3. Інтер-Машинобудівник
4. Атлет-2
5. Оболонь-Живчик
6. Зірка-2
7. Добро
8. КДЮСШ-22
9. Восход
10. ДЮСШ-15-2


Турнірна таблиця:


Календар ігор (друге коло):
Затверджено Виконкомом ФФК 3 липня 2011 року


28 серпня (неділя)
1/4 фіналу Кубку пам`яті В. Голубєва


10 тур
5 вересня (понеділок)

46. Зміна-Оболонь – Восход
47. ДЮСШ-17 – КДЮСШ-22
48. Інтер-Машинобудівник- Добро
49. Атлет-2 – Зірка-2
50. ДЮСШ-15-2 – Оболонь-Живчик


11 тур
12 вересня (понеділок)

51. Оболонь-Живчик – Атлет-2
52. Зірка-2 – Інтер-Машинобудівник
53. Добро – ДЮСШ-17
54. КДЮСШ-22 – Зміна-Оболонь
55. Восход – ДЮСШ-15-2


12 тур
19 вересня (понеділок)

56. Восход – КДЮСШ-22
57. Зміна-Оболонь – Добро
58. ДЮСШ-17– Зірка-2
59. Інтер-Машинобудівник – Оболонь-Живчик
60. ДЮСШ-15-2 – Атлет-2


13 тур
26 вересня (понеділок)

61. Атлет-2 – Інтер-Машинобудівник
62. Оболонь-Живчик – ДЮСШ-17
63. Зірка-2 – Зміна-Оболонь
64. Добро – Восход
65. КДЮСШ-22 – ДЮСШ-15-2


14 тур
3 жовтня (понеділок)

66. КДЮСШ-22 – Добро
67. Восход – Зірка-2
68. Зміна-Оболонь – Оболонь-Живчик
69. ДЮСШ-17 – Атлет-2
70. ДЮСШ-15-2 – Інтер-Машинобудівник


15 тур
10 жовтня (понеділок)

71. Інтер-Машинобудівник – ДЮСШ-17
72. Атлет-2 – Зміна-Оболонь
73. Оболонь-Живчик – Восход
74. Зірка-2 – КДЮСШ-22
75. Добро – ДЮСШ-15-2


16 тур
17 жовтня (понеділок)

76. Добро – Зірка-2
77. КДЮСШ-22 – Оболонь-Живчик
78. Восход – Атлет-2
79. Зміна-Оболонь- Інтер-Машинобудівник
80. ДЮСШ-15-2 – ДЮСШ-17


17 тур
24 жовтня (понеділок)

81. ДЮСШ-17 – Зміна-Оболонь
82. Інтер-Машинобудівник – Восход
83. Атлет-2 – КДЮСШ-22
84. Оболонь-Живчик – Добро
85. Зірка-2 – ДЮСШ-15-2


18 тур
31 жовтня (понеділок)

86. Зірка-2 – Оболонь-Живчик
87. Добро – Атлет-2
88. КДЮСШ-22 – Інтер-Машинобудівник
89. Восход – ДЮСШ-17
90. ДЮСШ-15-2 – Зміна-Оболонь


Календар ігор (перше коло):
Затверджено Виконкомом ФФК 07 квітня 2011 року


1 тур
18 квітня (понеділок)

1. Зміна-Оболонь – ДЮСШ-15-2
2. ДЮСШ-17 – Восход
3. Інтер-Машинобудівник – КДЮСШ-22
4. Атлет-2 – Добро
5. Оболонь-Живчик – Зірка-2


2 тур
25 квітня (понеділок)

6. ДЮСШ-15-2 – Зірка-2
7. Добро – Оболонь-Живчик
8. КДЮСШ-22 – Атлет-2
9. Восход – Інтер-Машинобудівник
10. Зміна-Оболонь – ДЮСШ-17


3 тур
2 травня (понеділок)

11. ДЮСШ-17 – ДЮСШ-15-2
12. Інтер-Машинобудівник – Зміна-Оболонь
13. Атлет-2 – Восход
14. Оболонь-Живчик – КДЮСШ-22
15. Зірка-2 – Добро


5 травня (четвер)
Кубок пам`яті В. Голубєва 2011р.
1/ 16 фіналу
ДЮСШ-15-2 – ДЮСШ-17


4 тур
16 травня (понеділок)

16. ДЮСШ-15-2 – Добро
17. КДЮСШ-22 – Зірка-2
18. Восход – Оболонь-Живчик
19. Зміна-Оболонь – Атлет-2
20. ДЮСШ-17 – Інтер-Машинобудівник


5 тур
23 травня (понеділок)

21. Інтер-Машинобудівник – ДЮСШ-15-2
22. Атлет-2 – ДЮСШ-17
23. Оболонь-Живчик – Зміна-Оболонь
24. Зірка-2 – Восход
25. Добро – КДЮСШ-22


6 тур
30 травня (понеділок)

26. ДЮСШ-15-2 – КДЮСШ-22
27. Восход – Добро
28. Зміна-Оболонь – Зірка-2
29. ДЮСШ-17 – Оболонь-Живчик
30. Інтер-Машинобудівник – Атлет-2


7 тур
6 червня (понеділок)

31. Атлет-2 – ДЮСШ-15-2
32. Оболонь-Живчик – Інтер-Машинобудівник
33. Зірка-2 – ДЮСШ-17
34. Добро – Зміна-Оболонь
35. КДЮСШ-22 – Восход


8 тур
13 червня (понеділок)

36. ДЮСШ-15-2 – Восход
37. Зміна-Оболонь – КДЮСШ-22
38. ДЮСШ-17 – Добро
39. Інтер-Машинобудівник – Зірка-2
40. Атлет-2 – Оболонь-Живчик


15 червня (середа)
Кубок пам`яті В. Голубєва 2011р.
1/ 8 фіналу


9 тур
17 червня (п’ятниця)

41. Оболонь-Живчик – ДЮСШ-15-2
42. Зірка-2 – Атлет-2
43. Добро – Інтер-Машинобудівник
44. КДЮСШ-22 – ДЮСШ-17
45. Восход – Зміна-Оболонь


Федерація футболу м. Києва
Комітет з проведення змагань