Фінал кубку м. Києва: «Динамо» проти ДЮСШ-15 1995 р.н. (3-1)

Кубки м.Києва 2011 року
23 листопада 2011 року відбувся фінал Кубку м. Києва памяті Віктора Колотова, у якому зійшлися команди 1995 р.н.: ДЮСШ-15 та «Динамо», Київ (поле ДЮСШ “Динамо”, вул. Салютна, 35, тривалість матчу 2 тайма по 40 хвилин).

З самого початку гра виявилася напруженою, ніхто з гравців не хотів поступатися ні у майстерності ні у єдиноборствах. Динамо з перших хвилин гри зоволоділо ініціативою, для атак активно використовувало фланги, однак вміла гра захисту ДЮСШ-15 зводила нанівець всі спроби гравців суперника вразити наші ворота. В цілому проти Динамо наша команда, граючи другим номером, діяла злагоджено і безпомилково у захисті, навантажуючи оборону суперника активними переміщеннями та випадами форвардів. Командний пресинг фізично міцних динамівців та багато єдиноборств у грі заважав нашій команді впевнено контролювати мяч в середині поля, це не дозволяло проводити позиційні атаки великим силами. Однак ведення гри команди ДЮСШ-15 від оборони також не давало спокою захисту Динамо – наші форварди неодноразово загрожували воротам суперника.

Атакує Динамо, Київ

У першому таймі команді Динамо вдалася атака правим флангом і господарі поля повели у рахунку (23 хвилина гри). До кінцівки матчу точилася напружена боротьба, забити більше нікому не вдавалося. За десять хвилин до фінального свистка гравець ДЮСШ-15 отримав другу жовту картку і команда “Динамо” вміло цим скористалося, забивши протягом декількох хвилин два мячі (67, 69 хвилини гри) – наші хлопці не зуміли швидко перебудувати гру у захисті.

Те, що команді ДЮСШ-15 не вдавалося зробити у першому і на початку другого тайму, втілилося у реальність в кінці матчу – команда провела швидку атаку і забила красивий гол (80 хвилина гри), однак на більше хлопцям уже не вистачило ні часу, ні сил. Фінальний рахунок матчу 3-1 на користь «Динамо», Київ.

Цей матч був цікавим і напруженим, молоді футболісти ДЮСШ-15 довели, що в цілому на рівних можуть протистояти фізично сильним і технічно оснащеним гравцям академічної групи “Динамо” (випускний рік), багато з яких є кандидатами у збірну України свого віку.

Поздоровляємо команду «Динамо», Київ 1995 р.н. із здобуттям престижного кубку. Команді ДЮСШ-15 1995 р.н. бажаємо перемог у наступних турнірах та успішної футбольної кар’єри для гравців.