Сімнадцятий сезон Меморіалу Макарова

Сімнадцятий сезон Меморіалу Олега Макарова – традиційного січневого турніру, присвяченого пам’яті відомого в минулому воротаря «Динамо» та збірної СРСР, зібрав п`ятнадцять колективів аматорського та професійного рангу. Серед учасників – всі дублюючі склади столичних клубів прем’є-ліги (Динамо, Оболонь, Арсенал К), першоліговий білоцерківський «Арсенал», який нинішнього сезону взяв “зимову бронзу”, а також представники другої ліги (Десна та Єдність) та першостей Києва і Київської області.

Серед аматорських колективів є доволі титуловані. Так, Єдність-2 – чемпіон України серед аматорів-2009, учасник кубку регіонів УЕФА, ФК Путровка – фіналіст любительського чемпіонату України, ФК Буча – діючий володар Кубку України серед аматорів, Діназ – чемпіон Київщини-2011. Нашу спортшколу на змаганнях будуть представляти команда ДЮСШ-15 (переможець першості міста серед команд U-21, тренер Дерипапа Олексій Володимирович) та команда Теремки (складена на базі команди 1993 р.н., тренер Макуха Дмитро Юрійович).

Усі команди розподілені на три попередні групи. До чвертьфіналу виходять по три кращі команди з груп «А» і «В», а також дві — з групи «Б».

«А» — Динамо-молодіжна (Київ), Оболонь-молодіжна (Київ), Арсенал (Біла Церква), «Єдність-2» (Плиски), Десна (Чернігів).

«Б» — Княжа (Щасливе), Арсенал-молодіжна (Київ), Єдність (Плиски), Теремки (Київ), ДЮСШ-15 (Київ).

«В» — Діназ (Вишгород), Інтеграл (Синява), ФК Путрівка, ФК Буча, Рубін (Пісківка).

Відкриття турніру заплановано на суботу, 14 січня. В цей день відбудуться матчі на динамівській базі в Конча-Заспі, на полях ДЮСШ-15 та Княжа, а також в приміському Лютежі.

20.01.2012, п’ятниця
Теремки (2:4) ДЮСШ-15, стадіон ДЮСШ-15, 13-30 (Деребчинський, 25, 34, 37, Клименко, 59 — Яременко, 50, пн, 65, пн).

Інтеграл (4:3) Теремки (В1-Б2)
(Рисенко, 41, пн, Верхов, 47, Іншаков, 67, Кисіль, 73, пн — Рудюк, 81, Радченко, 85, Целих, 89).
Арсенал (БЦ) – Діназ (А2-В2)

Поєдинок між командами Інтеграл і Теремки проходив за всіма законами драматичного жанру. Під кінець першого та на початку другого тайму молодіжна команда Теремки віддала ініціативу більш досвідченому і старшому за віком супротивнику, що призвело до чотирьох необов’язкових голів у власні ворота (два з них за рахунок реалізації неоднозначних пенальті). Але такий рахунок гри явно не відповідав потенціалу команди, тому під кінець гри вихованці ДЮСШ-15 доклали зусиль щоби встановити статус кво. В підсумку за 10-ть хвилин їм вдалося скоротити рахунок до мінімуму, забивши з гри три голи у ворота інтегралівців, однак для того щоб зрівняти рахунок нашій команді банально не вистачило часу. Отже, команда Теремки, сформована на базі команди ДЮСШ-15 1993 р.н., припинила свій виступ в Меморіалі Макарова на стадії чвертьфіналу.

Нагадаємо, що перші матчі Меморіалу Макарова відбулися 16 років тому – у 1996 році. Організатором змагань, які проводяться під егідою Національної федерації футболу України, виступає Федерація Київської області. За підсумками турніру найкращому воротарю вручається індивідуальна нагорода. Одним з володарів призу кращого воротаря турніру є Олександр Шовковський, знаменитий воротар команди Динамо, Київ та збірної України.