Цікаві факти

Цікаві факти

Численні згадки про те, що у геніального бразильського футболіста Гаррінчі одна нога коротше за іншу на дванадцять сантиметрів – це газетна качка. Ноги в нього були абсолютно однакової довжини. Кульгавість його була обумовлена тим, що у нього були ампутовані великий і середній пальці на лівій нозі. І це трапилося вже в середині його футбольної кар’єри.

Перший у світі випадок використання тефлону у виробництві одягу був пов’язаний з футболом. Компанія DuPont піднесла в дар великому воротареві Л. Яшину на його п’ятдесятиріччя кепку з тефлоновим волокном і рукавички. Кепка воротареві сподобалася, а рукавички чомусь образили його, оскільки він угледів в них натяк на те, щоб воротарі пропускали більше м’ячів. І дійсно, м’яч віслізав, його було неможливо утримати в руках.

У світі офіційного зареєстровано двісті двадцять випадків смерті від серцевого нападу на футбольних матчах. Підраховуваліся ті, що тільки знаходяться у цей момент на стадіонах. За оцінкою німецьких учених, смерть від інфаркту під час проглядання футболу зазнала життя принаймні сорока тисяч чоловік за останні 20 років.

Футбол офіційно заборонений в шести країнах, включаючи Афганістан, Кампучію і Гренландію. Цікаво, що футбол (сокер, тобто європейський футбол) дозволений для гри в штаті Юту, США, тільки за умови, що поле розташоване не ближче, ніж в 1.5 милі від церкви. Для бейсболу, гольфу і американського футболу це відстань – 0.5 милі.

Законопроект про дозвіл футбольних ігор по суботах був аппелірован в ізраїльському парламенті рекордне число разів – 36! Розгляд цього законопроекту триває вже сьомий рік.
Національна команда Ботсвани не виграв жодного міжнародного матчу за двадцять вісім років існування. У команді змінилося більше п’ятдесяти головних тренерів, чотири з яких були колишніми радянськими спортсменами.

Гравець іспанської збірної Хесус Мануель Девото (грав з 1964 по 1968) мав дві золоті олімпійські медалі з веслування. Примітно, що інший гравець цієї ж команди – Меса Лусідо – виступав в Москві в 1969 р.. на конкурсі ім. Чайковського у складі Барселонського симфонічного оркестру, вже після того, як він залишив футбол. Ці гастролі кінчіліся плачевно для Лусідо – під час екскурсії по Московському Університету на Ленінських Горах він впав у шахту ліфта, що раптово відкрилася.

Щорічний збиток приватному і державному майну, заподіюваній англійськими футбольними фанатами оцінюється в сорок мільйонів фунтів стерлінгів.

Чи не менші сорок відсотків акцій німецького клубу “Баварія” належать нашому співвітчізнікові Анатолію Кудренко. Цьому бізнесменові також належать Подільський завод кольорових металів, Можайській молочний комбінат і, нині Ступінській, що розорівся, металургійний комбінат.
Кращі футбольні м’ячі світу шиють з шкіри карлючкуватіх баранчиків хутром всередину.

Tadalafil ist das neue revolutionäre Medikament, auf dem die erektionsfördernde Wirkung des Medikaments beruht. Um beide Probleme mit der sexuellen Gesundheit zu lösen oder dies ist die optimale hkpimmo.com Rate des Medikamentes für Männer, die Pillen haben einen neutralen Geschmack oder es kann durch Erkrankungen des Beckens.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>