НІХТО НЕ ПРОГРАВ!

РЕЗУЛЬТАТИ
Вчорашні протистояння у Чемпіонаті України за участю наших команд принесли усім неабияку радість. Жодна з наших команд не програла, незважаючи на те, що змагалася здебільшого з лідерами своїх груп. Так хтось набрав свої перші очки, а хтось закріпився в середині турнірної таблиці і тепер знаходиться на відстані однієї перемоги від лідерів.

“ДЮСШ-15″ – “Металіст” (2001 р.н.). Рахунок 2-1
Першими о 12-00 на домашнє поле на Теремках вийшла команда 2001 року народження. У безкомпромісному та надцікавому матчі хлопці здобули перемогу з рахунком 2-1. Велика кількість нереалізованих моментів мало не зіграла з футболістами злий жарт, але зібравшись наприкінці матчу, хлопці впевнено довели гру до перемоги 2-1. За кілька хвилин до кінця була можливість забити втретє з пенальті, але воротар врятував команду “Металіст”.

“Чорноморець” – “ДЮСШ-15″ (2002 р.н.). Рахунок 1-3
У паралельному матчі наша команда зустрічалася з лідером групи та створила справжню сенсацію. Обігравши одного з лідерів таблиці на їхньому полі з рахунком 3-1. Сподіваємося, що на нас чекає справжня переможна серія від команди 2002 року народження, тим паче, що до лідерів лише 3 очки.

“ДЮСШ-15″ – “Металіст” (2003 р.н). Рахунок 0-0
Важкий та безкомпромісний матч, з великою кількістю боротьби в центрі поля. Наші хлопці продемонстрували справжній заряд на боротьбу та повноцінну віддачу. Прикро лише, що не вдалося забити, адже моменти для цього були. Але вітаємо команду з першими набраними очками та хорошою непоступливою грою.

“Чорноморець” – “ДЮСШ-15″ (2004 р.н.). Рахунок 0-0
Вітаємо і нашу наймолодшу команду з очками. Тим паче, що здобуті вони були з командою, що йшла до цього туру на першому місці в таблиці. “Чорноморець” до гри з “ДЮСШ-15″ жодного разу не пропускав і в середньому забивав по 3 м’ячі за матч. Забити нашим хлопцям, на жаль, не вдалось, але ж і жодного не пропустили. Вітаємо!