Прев’ю п’ятого туру Чемпіонату України

viber image

Завтра, 7 жовтня, наші команди зіграють 4 матчі, які допоможуть комусь продовжити переслідування лідерів, комусь дадуть змогу піднятися вище в турнірці, а хтось, завдяки перемозі, міцно закріпиться в середині турнірки. Відповіді на всі питання знатимемо вже завтра, а поки дізнаємося з ким граємо, на що сподіваємося, та чого можемо очікувати від суперника.

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “Дніпро” (Дніпро). 2002 р.н. Початок матчу о 12-00.
Якубовського, 7а, домашнє поле “ДЮСШ-15″
Після напрочуд важкого, але неймовірно вдалого виїзду до Одеси, команду Макуха Дмитра Юрійовича та Гусіна Леоніда Володимировича чекає ще більш важкий матч проти дніпровського “Дніпра”. Нагадаємо, що з Одеси команда привезла 3 очки,перемігши з рахунком 3-1.
Для перемоги нашій команді необхідно зіграти надорганізовано в захисті, адже більше “Дніпра” забив лише “Шахтар”. Після двох прекрасних матчів, спобіваємося, що нам до снаги подолати і “Дніпро”.

“ДЮСШ Металург” (Запоріжжя) – “ДЮСШ-15″ (Київ). 2001 р.н. Початок матчу о 12-00.
Цікавою, насиченими гольовими моментами вийшла гра “ДЮСШ-15″ та “Металіста”. Хлопцям вдалося перемогти, хоча долю гри можна було вирішити набагато раніше. Цього разу можливостей для помилок не буде, “ДЮСШ Металург” програв лише “Шахтару” і вдома буде прагнути реабілітуватись. Все ж, якщо наші хлопці зможуть показати свою найкращу гру, впевнені, зможуть подолати запорізький клуб.

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “Дніпро” (Дніпро). 2004 р.н. Початок матчу о 14-00.
Якубовськго, 7а, домашнє поле “ДЮСШ-15″.
Минулий виїзд одо Одеси для команди Олексія Володимировича та Андрія Андрійовича сміливо можна вважати вдалим. До гри з нашими хлопцями “Чорноморець” не програвав, навіть жодного матчу не звівши до нічийного результату. Поки не вдається багато забивати, але підтримка рідних стін у завтрішньому матчі обов’язково має допомогти. Хоча гра буде надважкою, сподіваємось, що, як і в матчі з “Чорноморцем” вдасться не пропустити і реалізувати, хоча б один свій момент.

“ДЮСШ Металург” (Запоріжжя) – “ДЮСШ-15″. 2003 р.н. Початок о 14-00.
У паралельному матчі о 14-00 в Запоріжжі на поле вийдуть наші хлопці U-15. Зовсім трохи не вистачило команді Новака Віталія Миколайовича, щоб отримати свою першу перемогу у матчі з “Металістом”. Але є перший бал і сподіваємось, що саме у матчі з Запоріжжям команда U-15 отримає і свою першу перемогу.