Той випадок, коли рахунок не за змістом гри!

Матч команд “ДЮСШ-15″ та “Оболонь” віком до 19 років було цікаво спостерігати і вболівальникам, і футбольним спеціалістам. Організована гра на високій швидкості з великою кількістю обопільних гострих моментів. В таких матчах гра в такому темпі, зазвичай, триває до першого м’яча. В нашому матчі такого не сталося.
Хоча “ДЮСШ-15″ і пропустила першою, темп не зменшився, навпаки хлопці стали грати ще гостріше, більше часу проводячи на половині поля суперника.
Створювалися моменти, забити не щастило, а “Оболонь” втікла в швидку контратаку і в середині першого тайму рахунок був вже 2-0.
Гра стала більш рівною, але з достатньою кількістю моментів, щоб скоротити рахунок.
Хто знає, як склався б другий тайм, якби на перерву пішли за рахунком 1-2?
В другому таймі темп дещо зменшився, почалися заміни, але підвищити темп вже не вдалося.
Нам повернутися в гру не вдавалося, а “Оболонь” забила втретє.
За 15 хвилин до завершення матчу судді не зафіксували гол, хоча здалося, що м’яч таки перетнув ліную.
Можливо цей м’яч повернув би нас до гри, а так маємо, що маємо. 0-3 у битві за перше місце, але це нічого не означає і виїзд до Житомира наступної середи може повернути нашу команду віком до 19 років у боротьбу за лідерство в таблиці чемпіонату.