Прев’ю 6 туру Чемпіонату України

viber image

“Металіст” (Харків) – “ДЮСШ-15″ (Київ). U-14.
Щоб закріпитися в середині таблиці і продовжити переслідувати лідерів, необхідно перемагати. На підопічних Олексія Володимировича та Андрія Андрійовича очікує важкий виїзд у Харків, але до цього туру “Металіст” набрав лише 2 очки і ми впевнені, якщо все складеться вдало і хлопці виконають усі тренерські плани, зможуть повернутися додому з трьома очками. А там і до лідерів недалеко. Гра відбудеться о 14-00.

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “ОК” ім.І.Піддубного (Київ). U-15.
Ще поки не відчули смак перемоги хлопці 2003 року народження. Десь не щастило, як в матчі з “Металістом”, десь суперник виглядав сильнішим. Завтра на підопічних Віталія Миколайовича чекає надскладна гра з командою лідируючої групи, але відступати хлопцям нікуди, тому чекаємо на безкомпромісну та вдалу гру від команди 2003 року народження. Матч відбудеться о 14-00 на домашньому стадіоні “ДЮСШ-15″ за адресою Якубовського, 7а.

“Металіст” (Харків) – “ДЮСШ-15″ (Київ)
Після матчу з “Дніпром” досі присутній гіркуватий присмак. Не програли, але показали хорошу гру і мали перемагати. Може десь не пощастило, може мали бути більш холоднокровними, але набрали одне очко. В матчах з лідерами і цього не має бути мало, але, коли завдання – вихід у фінальну частину, треба перемагати щоматчу. Щоб повернутися у перегони лідерів у матчі з харківчанами необхідно перемагати, тим паче вони відстають лише на одне очко в таблиці. В Харкові завжди важко. Бажаємо хлопцям вдалої гри та набраних очок. Матч відбудеться о 12-00.

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “ОК” ім.І.Піддубного (Київ). U-17
В останніх турах команда Анатолія Васильовича показує цікавий футбол з пристойною кількістю моментів. Якщо вдасться їх реалізувати і відіграти в обороні, як з “Металістом”, то результат стовідсотково буде позитивним. Тим паче, щоб продовжувати боротьбу за високі позиції перемагати необхідно. Приходь підтримати команду U-17 на Якубовського, 7а в суботу о 12-00.