Прев’ю 7 туру Чемпіонату України.

viber image

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “ОК” ім.І.Піддубного (Київ). U-14.
Домашній стадіон “ДЮСШ-15″ за адресою Якубовського, 7а. Початок матчу о 14-00.
Щоб не впасти до підвалин турнірної таблиці, необхідно брати очки. У завтрішнього суперника Олексія Володимировича та Андрія Андрійовича наразі три перемоги та три поразки і шосте місце у заліку команд. В середньому за матч “ОК” ім.І.Піддубного більше одногу м’яча не забиває, тому треба буде надуважно зіграти в обороні та знайти свій шанс попереду, адже суперник і пропускає небагато. Виглядає, що буде напружена гра до першого забитого м’яча, а як станеться насправді, дізнаємось вже завтра о 14-00. Приходь підтримати наш наймолодший колектив о 14-00 за адресою: Якубовського, 7а.

“Чорноморець” (Одеса) – “ДЮСШ-15″ (Київ). U-15.
Матч відбудеться в Одесі. Початок о 14-00.
Ситуація у команди Віталія Миколайовича наразі склалася найважчим чином серед наших колективів. 2 набрані очки за 6 турів. Ми знаємо, що обидва матчі, де хлопці набрали по одному балу, мали бути переможними, але цифри є цифри і маємо такий результат. Ще більшого градусу протистоянню додає те, що саме “Чорноморець” є наступною командою перед хлопцями згори. Розрив між командами – 2 очки і схоже на те, що завтра в Одесі буде справжня битва. Ми ні на секунду не сумніваємось у хлопцях і виримо у позитивний результат.

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “ОК” ім.І.Піддубного (Київ). U-16.
Домашній стадіон “ДЮСШ-15″ за адресою Якубовського, 7а. Початок матчу о 12-00.
Ситуація у групі команди Дмитра Юрійовича вигладає найзаплутанішою. “Динамо” і “Шахтар” виглядають неприступними фаворитами, і їх вихід у фінальну частину наразі не підлягає сумнівам. А от за третє місце змагається одразу сім колективів з приблизно рівними шансами. Виглядає, що розв’язка у цій группі нагадуватиме голівудські трилери, якщо все продовжуватиметься саме так. Зараз на третій сходинці з десятьма очками знаходиться “ОК” ім.І.Піддубного, в нашої команди сім очок і шосте місце. Перемога над суперниками залишає нас у боротьбі за вихід у фінальну частину, поразка збільшить відстань від завтрішнього суперника до шести очок. На подолання яких може знадобитися дуже довгий час. Тож, завтра нас чекає традиційна битва за шість очок. Приходь підтримати колектив завтра о 12-00 на Якубовського, 7а.

“Чорноморець” (Одеса) – “ДЮСШ-15″ (Київ). U-17.
Матч відбудеться в Одесі. Початок о 12-00.
Щоб продовжувати переслідування лідерів, команді Анатолія Васильовича необхідна перемога. Тим паче, що за нами саме “Чорноморець” з гроюв запасі і відстаню лише у два очка. Вдома хлопці з Одеси ще не програвали, натомість “ДЮСШ-15″ поки на виїзді лише програвав. Та впевнена домашня перемога над “ОК” ім.І.Піддубного має додати хлопцям сил та наснаги для успішного матчу.

Всі результати матчів з’являться на сайті та нашій сторінці в Facebook вже завтра о 16-00.