Прев’ю 7 туру Чемпіонату України серед команд U-19.

viber image

“ДЮСШ-15″ (Київ) U-19 – “Любомир” (Ставище) U-19
Матч відбудеться об 11-30 на домашньому стадіоні “ДЮСШ-15″ за адресою Якубовського, 7а.

Умовно таблицю чемпіонату зараз можна розділити на групу лідерів, перехідну групу середняків та сьогоднішніх аутсайдерів. Ніби все зрозуміло. “Оболонь”, “Колос”, “Локомотив”, “ДЮСШ-15″ в верхній частині, “АРЗ”, “Чайка” та “Поділля” знаходяться в середині таблиці, та аутсайдери – “Поділля” і “Атлетік”. Єдина команда, яку досі нікуди не віднести – це “Любомир” зі Ставища.
Команда наразі зіграла лише чотри матчі, в яких подарувала єдине зароблене очко одеському “Атлетіку”, зіграла 2-2 з міцним “АРЗ” і вщент розтрощила одного з лідерів – “Локомотив” з рахунком 7-0. “Локомотив”, загалом, пропустив 10 м’ячів за чемпіонат і, увага, 7 від “Любомира”. Ще була цікава гра проти лідируючого “Колоса”, де команда дуже пристойно виглядала, але поступилася 1-2.
Тому, якою буде завтрішня гра між “ДЮСШ-15″ та “Любомиром” спрогнозувати практично неможливо!
З іншоого боку, “ДЮСШ-15″ за 6 турів втратила очки лише одного разу, програвши вдома “Оболоні”.
Втрату очків у грі проти “Любомира” на домашньому полі зрозуміти і пояснити буде досить важно.
“Оболонь” гратиме вдома з аутсайдером – “Поліссям”, а “Колос” на виїзді з “Поділлям”, який в своєму активі має лише 4 очка. Щоб не допустити розрива у 6 очок, “ДЮСШ-15″ необхідно завтра перемагати.

З 11-20 на нашій сторінці в Facebook можна буде слідкувати за текстовою трансляцією матчу.