прев

Прев’ю. 10 тур Чемпіонату України.

Прев’ю 10 туру не буде схоже на жодне з минулих. Усі наші команди гратимуть проти “Динамо” (Київ). Команди U-16 та U-14 гратимуть в гостях на домашньому стадіоні “Динамо”, що на Нивках, о 12-00 та 14-00 відповідно. А U-17 та U-15 зіграють у той самий час вдома, на Якубовського, 7а.
Зрозуміло, що набрані очки в кожному з матчів будуть розглядатися, як сенсація, але і опускати руки ніхто не збирається.
“Динамо” U-17 втратило лише 4 очки за 8 турів, але команда Анатолія Васильовича останнім часом багато забиває. Хто знає, як може розгортатися гра, якщо нашим хлопцям вдасться забити першими і закритися в захисті?

У команди Дмитра Юрійовича, взагалі, турнірна ситуація склалася так, що “ДЮСШ-15″ та “Динамо” сусіди, а дербі сусідів має бути безкомпромісним. Тим паче, що у наших хлопців після “Динамо” “Шахтар”, і щоб сподіватися на вихід у фінальну частину, очки необхідно у когось відбирати.

Команда Віталія Миколайовича поки дуже важко набирає очки і сподіватися на них у матчі з “Динамо” навряд доводиться, але показати характер, спробувати забити та змусити суперника понервувати було б хорошим результатом для хлопців.

Більше за всіх серед динамівських команд втрачає U-14. 14 набраних пунктів з 21 можливих. Може час для сенсаційної перемоги від хлопців Олексія олодимировича та Андрія Андрійовича?

Нагадаємо, що всі матчі відбуватимуться в суботу о 12-00 та 14-00 в Києві. 2002 та 2004 рік наодження гратиме на динамівській базі на Нивках, а 2001 та 2003 буде вдома на Якубовського, 7а.

Приходьте підтримати хлопців!!!