Гордість “ДЮСШ-15″ – Микола Іщенко!

393278

Щотижня ми розповідатимемо про футболістів, яких виховали тренери “ДЮСШ-15″ і які стали гордістю не лише нашої школи, а й обличчям українського футболу.
Першовідкривачем постійної рубрики стає Микола Іщенко.
Центрального захисника рівненьського “Вереса” виховав заслужений тренер України – Пасєка Олександр Миколайович.
У 17 років Микола Іщенко став випускником команди Олександра Миколайовича і вирушив шукати футбольну долю у “Карпати”. Перші 4 роки Микола грав у третьому та другому складі команди і у 2005 нарешті потрапив до заявки першої. У той час львівський клуб стає срібним призером Першої ліги і виходить у Вищий дивізіон. Там Іщенко дебютував 23 червня у матчі з запорізьким “Металургом” 0-0.
З того часу Микола став гравцем основи, прогресуючи від матча до матчу і вже у 2008 Іщенко приєднується до гранда українського футболу – донецького “Шахтара”.
В сезоні 2008-2009 разом з “Шахтарем” виграє Кубок УЄФА, а в чемпіонаті країни команда поступається лише київському “Динамо”.
В сезоні 2009-2010 Микола Іщенко вперше виграв Чемпіонат України, а в 2010-2011 разом з “Шахтарем” оформив золотий дубль, вигравши і чемпіонат, і кубок.
Успіхи Миколи помітив тренерський штаб збірної, і у 2011 викликав Іщенка на гру проти Франції.
Цього ж року футболіст перейшов на правах оренди у маріупільський “Іллічівець”, де грав 4 сезони до підписання контракту з “Металістом”. Після розпаду харківського клубу гравець приєднався до “Сталі”, де відіграв два сезони.
Зараз Миколі Іщенко 34 роки і він виступає за середняка чемпіонату України – рівненьский “Верес”. За свою футбольну кар’єру гравець забив 7 м’ячів.
Що ж до тренера, який дав шанс Миколі на яскраве футбольне майбутнє, то Пасєка Олександр Миколайович в тій самій школі “ДЮСШ-15″ відкриває нові таланти, працюючи зараз з хлопцями 2007 року народження.