прев

9 тур Чемпіонату України серед U-19. Прев’ю.

превю
Завтра, 8 листопада команди зіграють останній тур у першому колі і підуть на зимову перерву.
Проміжним лідером, судячи з усього, залишиться “Оболонь-Бровар”, яка у разі перемоги над “Локомотивом” взагалі позбавить його шансів на чемпіонство.
“Поділля” та “Атлетік” визначать між собою хто залишиться аутсайдером першого кола.
“Полісся” спробує піднятися з останньої сходинки у протистоянні з “Любомиром”, середняки – “Чайка” і “АРЗ” зіграють між собою, а центральний матч туру відбудеться в Києві на домашньому стадіоні “ДЮСШ-15″. Тут зустрінуться команди, що мають однакову кількість очок та поділяють другу сходинку.
О 12-00 на Якубовського, 7а “ДЮСШ-15″ прийматиме “Колос”.
Переможець матиме шанс впритул наблизитись до лідера – “Оболоні” і в прекрасній позиції піти на міжсезонний відпочинок.
Приходь підтримати команду в середу о 12-00.