прев

Прев’ю. Останній тур перед зимовою перервою.

За регламентом змагань ДЮФЛу перед зимовою перервою команди грають перше коло плюс два тури другого кола. Так склався календар ігор, що починали ми з “Динамо”, “Шахтарем” та “Дніпром”, ними і завершуємо.
Чи варто сподіватись на очки у Дніпрі та домашніх матчах з “Шахтарем”?
Напевно, щансів не багато, але наші команди неодноразово демонстрували свої бійцівські якості та витягували найважчі матчі. Та й прогнозувати футбольні результати – справа не вдячна.
Тож, в суботу пообіді вже дізнаємось, як воно буде, а поки розглянемо, що очікує на кожен колектив.

“ДЮСШ-15″ – “Шахтар”. U-14. Якубовського, 7а. Початок о 14-00.
“Шахтар” впевнено очолює групу, втративши лише 4 очки у 9 матчах. За зіграні тури команда забила 41 раз – це більше 4 м’ячів щогри, а пропустила лише 4.
Як протистояти лідеру суперники поки не придумали, можливо це вдасться нашим хлопцям?
Для цього їм точнотреба буде завтра зіграти на максимумі своїх можливостей.
Приходь подтримати хлопців завтра о 14-00 на Якубовського, 7а.

“Дніпро” – “ДЮСШ-15″. U-15.
Найважче у змаганнях поки команді Віталія Миколайовича. Лише 2 очки за 9 турів. При цьому були матчі, в яких зобов’язані були перемагати, але чомусь не щастило. Звичайно, від виїзду до Дніпра не можна очікувати перемоги, але сподіватися на очки можна. Тим паче, що “Дніпро” U-15 зірок з неба не хапає і наразі розташувався на сьомому місці з 10 очками. Початок гри о 14-00.

“ДЮСШ-15″ – “Шахтар”. U-16. Якубовського, 7а. Початок о 12-00.
Традиційно “Шахтар” багато забиває, мало пропускає та майже не втрачає очок. Як результат, перша сходинка у таблиці та впевнена хода до фінальної частини змагань.
Команда Дмитра Юрійовича – це той випадок, коли футбол буде завжди цікавим.А з хорошою грою приходить і результат.
Очікувати перемоги над безумовним лідером була б занадто самовпевнено, але показати хороший футбол і нав’язати лідеру боротьбу абсолютно можливо.
Третя сходинка ще й мотивує набирати бали проти всіх, тому очікуємо хороше протистояння.
Приходь підтримати команду в суботу на Якубовського, 7а о 12-00.

“Дніпро” – “ДЮСШ-15″. U-17.
“Дніпро” U-17 знаходиться в лідируючій групі чемпіонату, але регулярно втрачає очки. Команду Анатолія Васильовича очікує дуже складна гра, але наш колектив U-17 відомий своєю непоступливістю та характером. Що хлопці і показали в минулому турі у матчі з “Динамо”. Якщо Анатолій Васильович налаштує хлопців на справжню чоловічу боротьбу, то будуть шанси на позитивний результат.
Останній тур перед зимовою перервою, чому б не зіграти свій найкращий матч?