4418A26F-2CB1-42B5-BD2E-2FE8B0046AE6

Сьогодні в рубриці «Гордість ДЮСШ-15» Ігор Солдат.

Народився Ігор в березні 1991 року в місті Києві. Як всі столичні хлопчаки він мріяв грати за «Динамо». З першим відбором він потрапив до київського клубу, де і почав своє футбольне сходження.
Велика конкуренція, зміна поглядів тренерів та інші фактори привели до того, що в 13 років Солдат виявився не потрібним «Динамо» і опинився в «ДЮСШ-15».
В такому віці, коли гравців віддають з «Динамо», вони дуже часто втрачають мотивацію, бажання грати.
З Ігорем, до його честі, такого не сталося. Під керівництвом Канавського Руслана Михайловича він став працювати ще з більшим бажанням та віддачею. Руслан Михайлович допоміг гравцеві швидко адаптуватися та стати одним з лідерів команди.
Пізніше до розвитку гравця долучився Дерипапа Олексій Володимирович і після сезону в дорослій команді «ДЮСШ-15» Ігор Солдат поїхав на перегляд до алчевської «Сталі».
Так, у 19 років футболіст підписав професійний контракт з амбіційним клубом Першої ліги України.
Вже у наступному сезоні Солдат став постійним гравцем основи, зіграв 27 матчів та допоміг команді завоювати срібні нагороди чемпіонату. Разом з другим місцем клуб отримав можливість грати у Вищій лізі чемпіонату України, однак відмовився від участі в змаганнях.
Наступний рік приніс Ігореві бронзу та важливі забиті м’ячі у ворота «Олімпіка» та ФК «Суми».
В 2014 році гравець приєднався до донецького «Металурга», але клуб припинив виступи у вищій лізі і Солдат підписав контракт з «Горняком» з Кривого Рогу.
За підсумками сезону потрапив до символічної збірної.
Після зняття команди зі змагань, Ігор став гравцем чернігівської «Десни», де знову виграв срібні нагороди першої ліги чемпіонату України.
З літа 2017 року Солдат виступає за команду «Інгулець».
Після першої частини чемпіонату «Інгулець» займає третю позицію і претендує на підвищення у класі.
У Ігоря попереду більша частина футбольної кар’єри і ми впевнені, що на технічного і непоступливого захисника очікує багато цікавих викликів та звершень.