Меморіал Макарова-2018. Група В. Підсумки.

Вчора закінчився престижний зимовий турнір для “ДЮСШ-15″ U-19. Вихованці столичної школи здобули 6 очок, але це не допомогло їм пройти до чвертьфіналу.
Дві перемоги зі змістовною грою та дві поразки від тих, що кваліфікувалися далі.
Першу гру “ДЮСШ-15″ грали з “Агродомом” з Бахмачу. Перемогли 2-1, хоча мали забивати набагато більше.
Потім було два дні відпочинку. Тоді більшості і стало зрозуміло, що наступна гра стане вирішальною, не зважаючи на те, що попереду ще три матчі.
“Авангард” (чемпіон київської області) всіх трощив, забиваючи неодмінно 7 м’ячів у матчах, “Агродім” та “Олімпік” свої матчі синхронно програвали. Прямим конкурентом за вихід у чвертьфінал став киівський “Спартак”. В першому турі він переміг 2-1 “Олімпік” потім пропустив 7 м’ячів від “Авангарду” і для них гра з “ДЮСШ-15″ носила вирішальний характер.
Корективи в гру внесла погода. 10-12 сантиметрів снігу на полі вплинули на перерозподіл сил. Так, пріоритетнішою виглядала команда “Спартак”. Фізично сильніша, з великою кількістю досвічених футболістів. Перший тайм, до слова, завершився 0-0. А в другому на перший план і вийшла фізична готовність та досвід. Кінцевий рахунок 3-1 на користь спартаківців, а “ДЮСШ-15″ потрібно було створювати диво наступного дня.
Перший тайм з “Авангардом” запам’ятався обопільно гострою грою з достатньою кількістю моментів. Лише одним забитим обласною командою голом та сподіваннями на позитивний підсумок. Але сталося зовсім інакше. 6 пропущених та один гол престижу, і як результат – 7-1 на користь чемпіона області.
Цікаво, що “Авангард” в кожному матчі групового етапу забив неодмінно 7 м’ячів.
В останньому турі проти “Олімпіка” вихованці “ДЮСШ-15″ продемонстрували яскраву гру, перемогли 4-0, але турнірного значення матч вже не мав.
“Змістовна гра з швидким рухом м’яча, але брак досвіду” – думка більшості футбольних експертів, які переглядали матчі “ДЮСШ-15″ U-19.