9E6B3B05-8FFA-4E65-AE86-8D75E8E8DD6B

Поразка на вагу перемоги!

Сьогодні у рамках кубку Чанова “ДЮСШ-15″ U-19 зустрілася з чемпіоном київської області – “Авангардом” із Бзова.
Минулого разу U-19 програло “Авангарду” з рахунком 1-7 у рамках Меморіалу Макарова.
Цей турнір команда з Бзова розпочала з перемоги 6-1, а “ДЮСШ-15″ вчора обіграла “Агродім” 2-1.
За прикрим збігом обставин з одинь день з обійми нашої команди випало одразу 10 гравців. Тому на позитивний результат мало хто розраховував.
Стартові одинадцять насилу назбирали, на заиіні мали лише двох.
Забігаючи наперед, це і зіграло злий жарт.
Команда “Авангард” зіграла двома складами.
Перший тайм був досить рівним, майже без моментів і закінчився 1-1.
На другий тайм “Авангард” повністю оновив склад, але і U-19 тримала темп гри.
Дві прекрасні комбінації на початку тайму призвели до двох м’ячів у ворота суперника та результату на який ніхто не очікував.
“Авангард” почав нарощувати темп, а наші хлопці помітно втрачали сили, раз по раз не встигаючи за опонентами.
Досвід, висока майстерність та постійний натиск призвели до трьох м’ячів у наші ворота та підсумкового результату 3-4.
Тренери “ДЮСШ-15″ подякували кожному гравцеві за прекрасний матч.
Наші ворота, до речі, захищав резервний воротар U-17 і не один раз рятував ворота.
А Олексій Бриженко тримає обіцянку, забиваючи щоматчу. А ще на його рахунку, крім двох забитих голів, три гольові передачі та зароблений пенальті.