Снимок экрана 2018-04-10 в 17.11.05

ПРЕВ’ Ю чемпіонату України серед команд U-19. 12 тур.

“ОБОЛОНЬ-БРОВАР” – “ПОДІЛЛЯ”
“Оболонь-Бровар” впевнено перемагає гру за грою та утримує лідерство в таблиці. “Поділля” натомість примудрилося пропустити 14 м’ ячів в минулому турі від “ДЮСШ-15″. Навряд щось може завадити столичній команді набрати 3 запланованих очки. Але заради інтриги сподіваємось на сенсацію.

“ЛЮБОМИР” – “КОЛОС”
В цьому матчі розраховуємо на команду зі Ставища. На своєму полі, по футбольному симпатичний та згуртований колектив, має всі шанси дати бій нашому прямому конкуренту. Тим паче, що в минулому турі “Любомир” спромігся у гостях подолати “Локомотив” з рахунком 1-0. А за тур до цього також набрав 3 очки. Очікуємо на цікаве протистояння та вболіваємо за “Любомир”.

“ДЮСШ-15″ – “ЧАЙКА”
Центральний матч туру, який або повністю розділить таблицю дві частини, або допоможе “Чайці” увімкнутися в боротьбу за плей-офф. У разі перемоги “ДЮСШ-15″ відірветься від “Чайки” на 6 очок, якщо ж програють, то матимуть порівну. Класична битва за 6 очок.
За два тури другого кола гравці “ДЮСШ-15″ забили 18 разів, пропустивши лише раз. Тож очікуємо на результативний футбол, але найголовніше – це 3 очки від наших хлопців.
Матч відбудеться о 12-00 на домашньому стадіоні “ДЮСШ-15″.

Також у 12 турі зустрінуться:
“АТЛЕТІК” – “ЛОКОМОТИВ”
“ПОЛІССЯ” – “АРЗ”