Прев’ю. 16 тур ДЮФЛУ.

Наступні три тури змагань стануть ще більш напруженими та інтригуючими, ніж уся попередня частина.
По-перше, продовжується боротьба команди Дмитра Юрійовича за третю позицію та зону плей-офф, а, по-друге, клубний рейтинг.
Наш клуб знаходиться у зоні вильоту і треба наздоганяти “Металіст”, щоб зберегти прописку.
Необхідно не лише набирати очки, а й щоб втрачали харків’яни.
“ОК” ім. І.Піддубного – “ДЮСШ-15″. U-14.
Гіпотетично відібрати очки команді Олексія Володимировича цілком під силу. “ОК” ім. І.Піддубного ні на що не претендує та й очковий не такий вже великий. Тож, шанси хороші, будемо підтримувати наших хлопців та чекати хороших новин. Гра відбудеться в Києві на домашньому стадіоні “ОК”.
“ДЮСШ-15″ – “Чорноморець”. U-15.
Одеська команда змагається за четвірку, тому команді Віталія Миколайовича буде вкрай важко, але зберегти ворота сухими – це вже нічия, тому будемо сподіватися на невеличку сенсацію завтра. Матч відбудеться на домашньому стадіоні о 14-00.
“ОК” ім.І.Піддубного – “ДЮСШ-15″. U-16.
В змаганнях U-16 “ОК” знаходиться в аутсайдерах, але клуб зберіг прописку і на них нічого не тисне. Тому може бути важка гра. Але команда Дмитра Юрійовича демонструє високу мотивацію, прекрасну гру, та й Кучерявий Максим відбув дискваліфікацію. Тож, очікуємо на позитивний результат. Гра відбудеться о 12-00 в гостях у “ОК”.
“ДЮСШ-15″ – “Чорноморець”. U-17.
У цих двох колективів повний паритет за очками і жодних турнірних завдань. Але команда Анатолія Васильовича робитиме все, щоб набрати очки для клубного рейтингу, на що ми всі і сподіваємось. Матч відбудеться в Києві о 12-00.

До слова, в харківського “Металіста” залишились матчі з “Динамо”, “Шахтарем” та запорызьким “Металургом”. Нічого особистого, але ми сподіваємось, що харків’яни багато втрачатимуть.