“Все, або нічого”, “Момент істини”, “Пан, або пропав”…

Нехай кожен обере для себе потрібну назву, але пыдходять під опис останнього туру ДЮФЛУ для “ДЮСШ-15″.

Нагадаємо, що йдеться про клубний залік і необхідність набирати очки, щоб не понизитися в класі всіма нашими командами.
Наразі у “ДЮСШ-15″ 61 очко, а в “Металіста” – 54. Один з цих двох колективів гратиме наступний сезон у вищій лізі ДЮФЛУ, інший – у першій.

Прев’ ю 18 туру.

“УФК Дніпро” (Дніпро) – “ДЮСШ-15″ (Київ). U-14
Навряд варто очікувати перемоги “ДЮСШ-15″ у цьому матчі. Домашній для “УФК Дніпро” матч, в якому вирішується доля плей-офф, команда з амбіціями на вихід у фінальну частину програвати не може. Тим паче, що змагання за останню путівку в плей-офф з надпринциповим “Дніпром”. В команд по 29 очок, тож необхідно перемагати, а далі вже рахувати додаткові показники.
Якщо команда Олексія Володимировича та Андрія Андрійовича зуміє набрати очки – це буде справжнє футбольне диво. Сподіваємося, що виїзд у Дніпро – час для такого дива.
Гра відбудеться о 14-00 в Дніпрі.

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “УФК Дніпро” (Дніпро). U-15.
Помалу-помалу команда Віталія Миколайовича набирає життєво необхідні очки для клубного рейтингу. Перемога в Харкові над конкурентом “Металістом”, нічия з “УФК-Олімпік” в минулому турі.
І “УФК Дніпро” ніби всі турнірні завдання вирішив. Може дозволити собі розслабленість та немотивованість.
Тож, незважаючи на безперечну силу та клас суперника, команді Віталія Миколайовича необхідно чіплятися за очки.
Остання гра найвищої важливості в домашніх стінах має бути такою, щоб не соромно.
Підтримати команду можна в суботу на Якубовського, 7а о 14-00.

“УФК Дніпро” (Дніпро) – “ДЮСШ-15″ (Київ). U-16.
Команда Дмитра Юрійовича ще до минулого туру гарантувала собі плей-офф, але усвідомлюючи важливість набору очок, продовжила перемагати навіть без видимої турнірної мотивації. Не дуже просто продовжувати демонструвати найвищий рівень, коли 16 турів віддавав усі сили для виходу в плей-офф. Але в цьому і є професіоналізм. “УФК Дніпро” – абсолютний аутсайдер змагань U-16, тому ми сподіваємось, що Дмитро Юрійович зуміє налаштувати хлопців, адже від їх матчу залежатиме доля клубу у наступному сезоні.
Гра відбудеться в суботу о 12-00 у Дніпрі.

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “УФК Дніпро” (Дніпро). U-17
Разом з U-16 команда Анатолія Васильовича стабільно набирає важливі очки. І ми точно знаємо, що ці хлопці б’ються до останнього, коли це потрібно. Зараз потрібно як ніколи. Адже 6 очок в останньому турі гарантовано збережуть прописку для “ДЮСШ-15″. Тож, хлопці, ми дуже розраховуємо на ваш характер.
Гра відбудеться в суботу на домашньому стадіоні о 12-00.

Щодо нашого прямого конкурента “Металіста”, то всі вікові категорії гратимуть з “Металургом”. Команда з Запоріжжя всі турнірні завдання вирішила. Вийшовши однією командою в плей-офф, і зберігши право виступати у вищій лізі клубом на наступний сезон. Нам залишається сподіватися, що це будуть чесні ігри з хорошим футболом.