viber-image2

До бою!

Завтра розпочнеться те, заради чого кожен з наших футболістів щоденно тренується і підвищує свою майстерність. Стартує ДЮФЛУ!
Чотири команди “ДЮСШ-15″ починають боротьбу за титул найсильнішої в Україні!
Для когось це вперше, хтось спробує покращити свої результати, а хтось відстояти свої лідерські позиції.
Перший тур всі наші колективи зіграють з новачком вищої ліги – київським “Локомотивом”.
Підопічні Віталія Миколайовича гратимуть матч-відкриття сезону для стадіону “ДЮСШ-15″. Гра розпочнеться о 12-00 за адресою Якубовського, 7а.
Після цього о 14-30 зіграє команда U-17.
Нагадаємо, колектив Дмитра Юрійовича закінчив минулий сезон в четвірці найкращих, тож з першого туру очікуємо на яскраву гру від хлопців.
Наш дебютант, команда U-14, зіграє з однолітками з “Локомотива” о 12-00.
А після них на поле вийдуть підопічні Олексія Володимировича. Матч розпочнеться о 14-30.
Бажаємо всім командам успіху та запрошуємо вболівальників на матчі-відкриття завтра о 12-00.